Mám 30 rokov a ešte som nikdy nemala orgazmus

alofinka
15. máj 2017

Čaute, mam 30 rokov a ešte nikdy som nemala orgazmus, nikdy, neviem co to je, nikdy som nebola vzrušená, s partnerom spávam len pre to, aby bol spokojný,aby bol kľud v rodine, ale ja z toho nič nemám, nebaví ma to, myslite ze sa mi da ešte pomôcť?

bosoriak
15. máj 2017

@alofinka smer sexuolog. drzim palce.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nini1010
15. máj 2017

Problem nie je v tebe ale v tom ze sa vy dvaja spolu sexualne k sebe nehodite.vymenit partnera.

emilia25
15. máj 2017

A to akoze predstieras ze mas orgazmus lebo moj muz to na mne pozna za tie roky.a vzdy pri kazdom sa ma opyta ci sa mi to pacilo.preco si neni k nemu uprimna a nepovies mu.skusite ine polohy vymysliet nieco spolu.aj o tomto sa musia dvaja dospely vediet rozpravat.a inac sa hovori ze velke percento zien nikdy nedosiahne ziadny orgazmus.malinke percento vnutorny.

olivienka28
15. máj 2017

@nini1010 to nemusi byt pravda. Mozno sa k sebe hodia ale ona ma so sebou problem. Asi sa sexualne nepozna, pise ze sa nevie vzrusit tak akoze musi si najst nieco co ju vzrusuje a "trenovat" sama aj s partnerom ..ovela prichadzas . 🙂 ale da sa ti pomoct v kazdom veku sa da

alofinka
autor
15. máj 2017

Mala som aj iných partnerov ale nikdy nič, terajší partner o tom vie, ja nič nepredstieram, aj sme sa snažili, skúšali ale nič, somnou to ani nepohne, ja môžem pri tom noviny čítať, ono na jednej strane by som to chcela zažiť na druhej strane mi to nechýba lebo neviem co to je

blevka
15. máj 2017

@alofinka a bola si do niektorého z nich skutočne zamilovaná? Nie tak, že sa ti páčil a imponoval ti, ale tak, že keď sa ti pozrel do očí, tak sa ti podlamovali kolená, ale fyzicku

tiper24
15. máj 2017

@alofinka pod za mnou 🙂

0silvia0
15. máj 2017

@alofinka teraz beží reklama v telke na durex orgasmic gel - je určený pre ženy s tvojim problémom, skús vyskúšať a daj vedieť potom, či to funguje 🙂

nini1010
15. máj 2017

@olivienka28 Hej len pozri co pise.Nie je to len o orgazme,pise ze sex ju nebavi a robi to len pre pokoj v rodine.koho by sex nebavil?kazdy kto to zazil vie ze sex bavi ak ta partner vzrusuje.a tomu sa nenaucis.to bud citis alebo nie.preto si myslim ze problem nie je neschopnost dosiahnut orgazmus,tomu suhlasim ze sa naucit da "skusanim"toho co robi dobre.ale ked ju raz nevzrusuje a sexualne nepritahuje tam je definitivny problem.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nini1010
15. máj 2017

@zltyslonik Nie je frigidna,to si nemyslim.myslim si ze nema len toho spravneho partnera ktory by to v nej zapol.

tranquillo
15. máj 2017

Ahoj, mám jednu kamošku, čo tiež má s týmto problém. Nedosiahne orgazmus a zo samotného sexu prakticky nič nemá. Začali teda s partnerom skúšať aspoň ten klitorisový a to sa im podarilo. Je z toho veľmi šťastná a skúšajú ďalej. Ale je rada, že sa dopracovali aspoň k tomuto.

tiper24
15. máj 2017

@zltyslonik no co z takeho sexu ked ta dana osoba ani nepritahuje ani nevzrusuje

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeennyv
15. máj 2017

@alofinka tak v prvom rade, pritahuje ta po fyzickej stranke? Ci ste vo vztahu typu je mily, dobry, nebije ma tak sme spolu...po dalsie mas vaginalny a klitorialny orgazmus, vela zien ma iba ten druhy...a co ty sama venovala si sa niekedy sama sebe, ono ked nevies sama co sa ti paci nebudes to vediet ukazat ani partnerovi, cize sa zameraj na to co vzrusuje teba, aby si to vedela podat dalej...a x dalsich veci v tejto problematike napus na nete do sexuologickej poradne alebo do nej chod a uvidis...

renirv
16. máj 2017

isto sa tomu da nejako pomoct. nie kazdemu je dopriate mat orgazmus ale vo vacsine sa tomu vie napomoct. vyber sa k lekarovi, to bude najlepsie, mozno ti nieco da na povzbudenie, ci ako to mam nazvat. tiez ma napadlo, ci nemas aspon teda ten vonkajsi orgazmus?

alofinka
autor
16. máj 2017

A to aký je ten vonkajší orgazmus

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michluc
16. máj 2017

@zltyslonik loooool :D :D :D

lusy22222
16. máj 2017

@alofinka a si stastna a spokojná? Aj to robí svoje. Používate lubrikačný gél alebo olej, s tým je to príjemnejšie

cecilia68
16. máj 2017

@alofinka To sa pýtaš vážne? Alebo si len prdelku robíš z ľudí?

cecilia68
16. máj 2017

@zltyslonik Možno len stratila klitoris😝

3petka
16. máj 2017

@alofinka Robila si si to neiekedy už sama ? Na to aby si sa resp. aby tá muž vedel uspokojiť musis poznať svoje telo. Ja by som mala rovnaký problém ale sama na sebe som v mladosti zistila ako sa nadstavit aby som ho dosiahla. Aby muž stimuloval to miesto, ktoré má najviac vzrušuje. A niekedy si tiež musim pripomoct.

germaniawerks
16. máj 2017

je to spôsobené tým že nejsi sexi