Mám bolesti po biochemickom tehotenstve

lili1002
9. mar 2021

Ahojte žienky. Chcem sa opýtať mali ste aj vy bolesti v podbrušku a v krížoch po potrate? Ja som ho mala minulý týždeň. Krvácanie prestalo aj špinenie. Len bolesť v podbrušku a v krížoch mam stále. Aj prsia ma bolia. Stále rovnako ako keď som tehotná ešte bola. Na kontrolu mam ísť 22. 3

bona1393
9. mar 2021

Áno je to normálne, môže sa ti ešte neskôr spustiť krvácanie, asi sa maternica ešte snaží niečo vypudiť. Meraj si teplotu. Môžeš tomuto procesu pomôcť pitím alchemilkového čaju a pohybom.

lili1002
autor
9. mar 2021

@bona1393 ďakujem za radu 🙂 ja som sa s týmto ešte nestretla tak neviem ako to prebieha. Aj bruško mam také citlivé bolestivé na spodku.

lili1002
autor
9. mar 2021

@bona1393 bojím sa ze ma pošlú na čistenie neviem ani ako to prebieha alebo ze sa mi robí zápal. Mam strach z toho 😔

bona1393
9. mar 2021

Ak si mala biochemické, tak predpokladám že si ešte nebola v pokročilom týždni. Teda by si sa mala vyčistiť v pohode sama. Nemusíš s čistením súhlasiť, ak nemáš teploty tak by tam nemal byť ani zápal. Preto je potrebné sledovať. Ďalej sa odporúča horúca sprcha a tonic. Treba tomu dať čas.

amelie2017
9. mar 2021

Mala som 2krat, prvykrat som striedavo krvacala a spinila 6 tyzdnov, ako sestonedelie, aj bolesti s krcmi boli. 2.krat som mala len o cosi silnejsiu menstruaciu.

lili1002
autor
9. mar 2021

@amelie2017 ja už nespinim ani nekrvacam. Kríže ma bolia keď som dlho na nohach a bolesti v podbrušku mi idú až do slabín. Dúfam že to prejde čím skôr. A pohlavný styk asi sa v tomto období neodporúča co ako to je?

amelie2017
9. mar 2021

@lili1002 no ak mas bolesti a necitis sa ok, tak asi nie, ci? My sme v tom case noc nerisieli, nebola som ok. Po 2. ano, ale tam to skoncilo ms a nic mi nebolo.

lili1002
autor
9. mar 2021

@bona1393 je možné že by som mala tam krvnú zrazeninu? Zajtra idem volať doktorovi kedy by ma mohol vyšetriť strašne sa bojím ze niečo nieje v poriadku :(

bona1393
10. mar 2021

@lili1002 áno, ale prvou menštruáciou by sa to malo vyplaviť. Ja som to tiež tak mala. Čistila som sa 4 týždne, sem tam ustalo, potom som sa znovu rozkrvácala. Ešte mi po kontrole tam zostala krvna zrazeninka a na ďalšiu kontrolu som mala ísť až po prvej menštruácii a tým sa to pekne vyplavilo. Ale prvú menštruáciu som dostala až po 6. týždňoch od potratu (11.tt).