Mám bolesti týždeň po pôrode

janks992020
18. sep 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať 😊 Mali ste niektorá problém po sekcii . Kamoška mala stanovený termín na sekciu ale malý sa vypýtal von skôr a tak jej robili sekciu predčasne s tým že sa nedala uspať ale pichli jej lumbalku . A tu jej pichli 5krat lebo sa nevedeli trafiť . Všetko bolo oukej aj ona aj malý ale potom začali silné bolesti hlavy tie jej prešli ale zo všetkých tých injekcii ktoré jej pichli do zadku dostala zápal sedacieho svalu lebo jej ho pichli namiesto do svalu do tukovej zložky ... No v nedeľu prišli domov v pondelok to bolo ako tak ale mala kŕče v nohách nevedela stáť sedieť ležať len na jednej strane... od pondelku sme vyskúšali všetky možné náplaste maste aj antibiotiká jedla na zápal ale nič nepomáha včera mala aj zvýšenú teplotu a strašné sa potila ... Nevie ani malého držať nič lebo také kŕče dostáva ... prosím Vás ak ste sa stým niektorá stretli a vedeli by ste mi poradiť čo máme ešte skúsiť budem Vám veľmi vďačná. Za každú radu veľmi ďakujem .. 😊 pekný deň 😊

simca06022011
18. sep 2020

No ja neviem, asi by som skusila pohotovost.

karhu
18. sep 2020

pohotovost, minimalne konzultovat s lekarom

janks992020
autor
18. sep 2020

Povedali že to máme šúchať mastami kým sa ten zápal neuvoľní že na to je ichtyolova masť ale aj tu sme už skúšali

janks992020
autor
18. sep 2020

No a tie antibiotiká od zápalu ...

ckatka
18. sep 2020

@janks992020 kravina. Bežte na pohotovosť. Môže mať infekciu v rane to sa stáva. Teplota a bolesti po týždni po sekcii sú zlé. Manžel je lekár a už dve kamošky takto ratoval. Obe museli byť týždeň v nemocnici bez bábätka potom 🤦‍♀️ jednej dávali aj takú špeciálnu výplň do rany co sa jej to malo lepšie zahojit...no procedúry strašne...
Po týždni boli obe okej.

janks992020
autor
18. sep 2020

@ckatka aj keď ma ranu úplne v poriadku a tá ju vôbec neboli lebo jej navrela hrca vzadu na Tom sedacom svale

janks992020
autor
18. sep 2020

@ckatka bolesti už nemá len teraz má tie kŕče v stehnách veľmi často a to jej nedovolí sa hýbať 😞😞