Mám drapľavý zadok

26. okt 2023

Už neviem čo robiť 😃 stále mám doslova draplavy zadok, iné časti tela keď sa oholim, použijem peeling a telové mlieko som ako bábätko ale táto partia je otrasná . Som tmavšia tak aj chĺpkov mám viacej a od istej doby si holím aj zadok avšak je pichlavy aj hneď po holení. Bola som aj na depiláciu voskom ale bolo to rovnake. Do budúcna určite laser ale aj tak má to momentálne trápi, uplne sa hanbím keď to zaciti chlap čo si pomysli prečo to tak pichá 😃ja teda neviem nemám to s kým porovnať lebo som sa nedotýkala zadku inej ženy 😂ale máte ho ostatne uplne hladky ako trebárs nohy po oholeni a nakremovani alebo je táto partia fakt taká že aj kto sa neholi je tam pokožka iná?ja sa za to dosť hanbím

lamonita
26. okt 2023

Ja nemám hladké ani nohy, keď si ich oholim (ak ta to potesi) a áno, na zadku mam akoby iný typ pokožky... nemám ho hladký ako napr predlaktie

hefo
26. okt 2023

A keď si to nemala oholené, tak to nepichalo? Či by nebolo lepšie to neholiť (tam, kde to prekrýva odev), ono sa síce hovorí, že mužom záleží na ženskom vzhľade, ale také špecifické detaily riešia skôr takí, s ktorými budú problémy aj inde.

januska12323
26. okt 2023

Zadok si neholim ale hladký nie je. Zatiaľ sa nikto nesťažoval. Celý deň maká tak nech vyzerá ako chce, hladkú detskú prdelku už nikdy mať nebudeš.

autor
26. okt 2023

@hefo to si už popravde nepamätám lebo to robím roky 😂 tak už ani neviem aké to bolo predtým a teraz keď dlho neoholim tie chĺpky sú dlhé aj tmave .. čo vôbec pekne nevyzerá na takom mieste samej mi to vadí keď prejdem rukou a cítim ich
Ja mám teda zadok väčší ale nepicha to po celých polkach ale samozrejme viacej smerom do vnútornej strany čiže nie je to až taká veľká ta plocha čo pichá ale vadí mi to lebo som myslela že aspoň depilácia voskom pomôže
Ale tak či tak tam zostanú take akoby malé pupaciky a to hladké nie je
Ale vidím teda že všetci čo napísali hovoria že uplne hladké tuto oblasť nemajú tak potom to tak motno má byt 😊

autor
26. okt 2023

@januska12323 ani mne nikto nič nepovedal ale je to taká vec že pochybujem že by nejaký muž na to upozornil, no skôr ide o to že on sám si to v hlave pomysli 😂

autor
26. okt 2023

@hefo možno máš pravdu a ani si to nevšimnú, netuším. Len ten problém je najmä v tom že ani nejde o to ako to vyzerá, v tomto prípade je skôr horší dotyk ako pohľad. Jedine že to uhram na zimomriavky 😂

alison11
26. okt 2023

Ak ťa poteším,ani ja nemám najhladkejší zadok a o chĺpkoch ani netuším,zato ani môj muž hladký zadok nemá :D ale čo tam potom keď chémia funguje tak si to ani nevšímame.

autor
27. okt 2023

@alison11 zlate 😃 chlapi poväčšine majú chlpaty zadok a keď si ho neholia tak pichlavy nie je ale nechcem ho mat chlpaty ako oni tak len uvažujem či je lepšie mat ho jemný chlpaty alebo oholeny pichlavy 😂

hefo
27. okt 2023

Neviem, či reprezentujem pohľad väčšiny mužov, ale osobne som za jemný chlpatý. Lepšie raz pohladkať ako sa dvakrát kukať.

alison11
27. okt 2023

@hefo Aj ja som toho nazoru ako ty ;)