Mám problémy s nohou, kožné problémy. Môžem otehotnieť?

debora93
4. dec 2012

mozte mi niekto poradit,mam problem s nohou,mala som kozne problemy,a casto mavam zapuchnuty clenok a niekedy aj boli(kozny vobec nevie co to je)ci mozem otehotniet.prosim poradte!

ikke
4. dec 2012

pokial si opuchnuty clenok neliecis antikoncepciou, tak mozes... 😅
o tom, ci je vhodne s tymto zdravotnym proiblemom otehotniet, sa ale budes musiet poradit so svojimi lekarmi.

ewca
4. dec 2012

:D no podla mna urcite nie...opuchnute clenky uzko suviasia s plodnostou

billam
4. dec 2012

Neviem síce aky to moze mat súvis s otehotnenim...ale viac ma prekvapuje, že nejdes k inému lekarovi...opuchnuty členok nie je pre kozneho, ale cievneho lekara...je zjavne, že mozes mat zápal zily.

galaxy
5. dec 2012

ako to súvisí s tehotenstvom? Nemá to nič spoločné. Netráp sa nad blbosťami a snažilkuj o stošesť 😉

anjelik0907
5. dec 2012

choď sa opýtať gynekológa on ti určite poradí najlepšie, ale pochybujem že by opuchnutý členok mal súvislosť na otehotnenie.pokiaľ nemáš ženské problémy nič by ti nemalo brániť v otehotnení ....Problém s nohami mám aj ja ( a ver že oveľa väčší ako opuchnutý členok ) ☹ a nevidím v tom najmenší problém 😉

sendy182
5. dec 2012

a čo na to ortopéd? reumatológ.............videli to?

beethoven
8. dec 2012

Ahoj, myslim, ze kozny problem a este na nohe nijako nebrani tvojmu otehotneniu, pokial ovsem si nemala na mysli, ze opuchnuty clenok je pre teba psychickou zabranou k sexu...lebo ak tuto prekazku mas, a nepraktizujes sex, potom opuchnuty clenok naozaj moze byt problemom otehotnenia.