Mám veľa mužských hormónov a výtok

milagrosss20
18. feb 2012

Ahojte...mam taky mensi problemik a chcela by som sa len informovat ci niekto nieco take ma alebo o tom nieco pocul...mam problem s hormonmy mam vela muzskych hormonov...mal niekto nieco take?a mohol mat potom male babatko?a potom mam dalsi mensi problemik...nieco sa mi zjavilo minuly tyzden presne v nedelu...v nedelu som mala hnedy vytok teda ked mam vytok je bud ciri alebo taky biely a mala som tak primes aj hnedej farby,,,s rana to bolo viac ale potom uz ked som sa len utierala tak na toaletaku som mala aj krv ale to len taku zamiesanu s tym hnedym a potom na druhy den uz len ta krv bola a to som si myslela ze som uz dostala ze sa mi to spusti...ale to som mala len do stredy ale len pri utierani sa som tam mala inac vobec akokeby nic sa niedalo...no teraz som vo stvrtok mala dostat a nedostala som tom...ked som bola na kontrole vo stvrtok na so stinou zlazou tak mi dr. povedala ze to mam povazovat toto ze som mala msku ale slabu...a vcera ked som bola na gyne na kontrole s vysledkymi tak ma ani nepozrel ...len mi povedal ze tie hormony su problemom so stit,zlazou a o vytoku ked som mu povedala tak nic nepovedal...len ze si mam urobit test o 10 dni alebo prist na odber krvy na hcg...viete mi neako poradit?dakujem pekne za odozvy...

marcovka1
18. feb 2012

@milagrosss20 asi mas vela testosteron -muzsky hormon,ale nato by ti mal dat doky lieky gyndos a s liekmi sa to upravi,len dlksie to potrva to su proste blbee hormony 😀 a co sa tika stitnej zlazy tak ten hormon s tim nema nic spolocnee..tak neviem preco ti tak povedal ..ja som uz 13 rokov po operacii stitnej tak ze aj knihu by som napisala o tom 😀

mandragora22
18. feb 2012

@milagrosss20 ahoj, v zivote som nemala problemy so stitnou zlazou, hoci som bola na vysetreniach stitnej zlazy niekolkokrat. neuvadzas, kolko mas rokov. ja som tieto problemy mala od puberty. bud kramy prisli po tyzdni, alebo po troch mesiacoch, alebo trvali mesiac v kuse - formou spinenia, potom pol roka pokoj atd atd atd. mala som veeeelmi vela testosteronu, obvodak sa vyjadril, ze sa cuduje, ze nie som chlap 😅 😅 mne to nejak nevadilo, malo to u mna vynikajucu vyhodu, bola som stihlejsia ako lan. ked som chcela dieta, bolo to tesne po 20-tke, tak sa mi dlho dlho nedarilo, zacala som to riesit az ked som mala takmer 32 rokov, dovtedy som sa snazila cyklus upravit bud HAK alebo inymi zenskymi hormonmi, ked som teda dieta uz dost silno chcela, mala som tych 32, tak som sa zacala liecit v sanatoriu, oficialne: centrum asistovanej reprodukcie, kde zistili pricinu predovsetkym u mna, ale drobnost dokonca aj u partnera, zacala som sa liecit tymi spravnymi liekmi a presne nam stanovili den, kedy je "najvhodnejsi cas", samozrejme na co ine - na sex. vyslo nam to nastastie na 4.mesiac, odkedy som zacala brat lieky, a teda dnes mam dieta. ale tym som ti chcela napisat, ze ano, testosteron a zly cyklus ti moze sposobovat problemy otehotniet, avsak je mozne to liecit a riesit, takze ak budes to dieta chciet, odporucam navstivit jedno z takychto centier, dnes su uz vo viacerych mestach na slovensku a potom uz len cakat, ci sa zadari 😉

milagrosss20
autor
19. feb 2012

ja mam 25r a mam zwyseny hormon testosteron a proge newiem ako sa to pise.gyne mi powedal ze to nieje s jeho hladiska ale s endok. Hladiska.dnes som si robila aj test a bo negatiwny.ale mala som teraz prawidelnu msku a teraz mi meska 4den a mala som aj taky hnedy vytok aj s krwow a ci tala som ze je implantacne spinenie ked je zena tehotna.tak ja newiem potom preco som ho mala negatiwny

weru3ka
14. feb 2013

@mandragora22 ahoj chcela som sa spatat ppoises ze si mala zvyseny muzsky hormon testosteron.Moze sa tento hhormon prejavovat tym ze ma huste vlasy obocie,aj chlpky no hchapes take vseto tmave..Lebo ja si myslim ze je to tym:(ze sa nedari ze mozem mat tento hormon ako to zistia doktory prosim ta??

weru3ka
14. feb 2013

@milagrosss20 ahoj som sa docital ze si amla zvyseny hormon testosteron..Otehotneal si aj tak? pretoze ja mam asi zvyseny tento hormon a sa bojim ze koli nemu nemozem otehotniet?:

milagrosss20
autor
14. feb 2013

@weru3ka ahoj..ano otehotnela som...ja somns tym bola na endokrinologii a potom v CAR a tam zistili aj ine veci ale nakoniec sa nam podarilo otehotniet prirodzene...

mandragora22
14. feb 2013

@weru3ka ahoj, ja osobne si myslim, ze ano. ja napr.ked prestanem brat antikoncepciu, okamzite sa mi (do cca 2 mesiacov) zjavuju cierne chlpky pod nosom, nie je to prijemne, a ocividne tyzden co tyzden tmavnu. potom opat zacnem brat antikoncepciu a tieto chlpky najprv zacnu blednut a potom sa uplne vytratia, to iste mam aj s chlpkami na rukach, ktore mi tmavnu, ked neberiem HAk a opat zosvetlia, ked ju beriem, cize si to vysvetlujem tak, ze ked neberiem HAK, opat vo mne asi dominuje nejaky ten "muzsky" hormon, ktory sposobuje tmavnutie a vacsi vyskyt ochlpenia. nastastie tieto problemy mam len pod nosom, trosku na rukach. obocie nesledujem, kedze si ho pravidelne vytrhavam, tak neviem, ci aj ono vyrazne tmavne a hustne, lebo to trham. ale moj nazor je, ano, toto sposobuju hormony, porad sa s gynekologom alebo inym odbornikom "cez" hormony 😉

sarin
8. júl 2013

@weru3ka
@milagrosss20 ahojte baby o kolko ste mali zvyseny ten testosteron? mna povedala dokyna, ze prirodzene je mala pravdepodobnost na otehotnenie ja mam 2,20 pricom laboratorna norma je 1,8 ☹

milagrosss20
autor
8. júl 2013

@sarin Ahoj...fuuu to tak to ja neviem uz sa nato nepamatam..ale upravilo sa to Lthyroxinom a stadametom...

sandra23121996
1. sep 2015

Ahoj te mam

lucy1311
1. sep 2015

@milagrosss20 ja som mala asi 2-3x viac testosteronu. chodila som do Lubochne na endokrinologiu. par rokov som brala diane 35 a upravilo sa aj ked to mam na hrane. nedozrievaju mi kvoli tomu vajicka. babo mam ale trvalo to. skus vitex jahnaci objednat cez net a 1 cajovu lyzicku na dva dcl vody kazde rano na lacno caj mne to upravilo. to s tym spinenim som mala tiez, podla mna slabsi menzes...

ivushka14
3. sep 2015

@lucy1311 ahoj.. ja mam presne taky isty problem s hormonami a s dozrievanim vajicok ako citam ze aj ty si mala... mozem vediet co ti napokon pomohlo k // ? stale sa snazime ☹ a okrem prijemnych zazitkov nic ine ..

lucy1311
4. sep 2015

@ivushka14 bola som u bylinkarky Anny Kopacovej z Vrboveho, ta mi naordinovala Vitex jahnaci na lacno caj z 1lyzicky na 2 dcl vody + obklady vecer - prevarit biele vino, na utierku natriet bravcovu mast a pokapkat to s tym a dat na podbrusok na noc. + som si kupila gel na pocatie co ulahcuje prechod spermii a velmi asi okrem vitexu pomohlo meranie bazalnej teploty. ovulacia sa vyskytla uplne mimo standardnych dni. na 3 mesiac sa zadarilo po 3 rokoch snazenia. kazde rano som merala, zapisovala na nete a na druhy - treti mesiac som uz vedela, ze kedy asi priblizne ovulka bude. drzim palce.

ivushka14
4. sep 2015

@lucy1311 moc dakujem za rady .. urcite vyskusam nieco... musel to byt skvely pocit po takej dobe otehotniet... 🙂 gratulujem super...

milagrosss20
autor
4. sep 2015

Ahoj..nam sa podarilo prirodzene pocat..a to tak ze som sa na to vykaslala a zacala riesit umele oplodnenie alw nakoniec sa nam podarilo 😀

millica
4. jún 2017

@sarin
Ahoj Sarin, viem, ze toto je uz stara diskusia... ale aj ja mam taketo hodnoty testosteronu, ako si tu pisala ty (2,2).

Chcela by som sa ta opytat, ako si dopadla, ci si otehotnela a tak, za ako dlho... Kludne mi napis spravu, budem sa tesit. Pa