Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mám vysadiť duphaston?

andrejkazabka
3. feb 2012

Som stitny probelm a papam euthyrox....nepravidleny cyklus a vsetko kolo toho i vynechavanie sa lekarka snazila dat dokopy duphastonom....zabral,lebo kazdy mesiac prichadza menzes.....ale je dlhy dost ale som rada ze je....no ale po prvm mesiaci mi vyskocil vysie prolaktin a mam boletive prsia a ted dokonca posledny mesiac v polke cyklu krvacanie a nasledne zas len bolesti prs,krizov a a silne hlavybol..az migrena.....oci bolia a vsetko cela hlav a dutiny..je to normalne??...ja uvazujem ze vysadim ten duphaston ,poradte mi =)..diky

latvia
3. feb 2012

doverujes viacej internetu nez svojej lekarke?na tvojom mieste sa poradim s nou, ona pozna tvoje problemy najlepsie. to nie su cukriky ani vitaminy, ale hormony, lieky, tak sa rad s odbornikmi ktori poznaju tvoj stav, vidia laboratorne vysledky a vedia ake mas problemy.ked ho vysadis a potom sa ti to zase rozhodi? potom to budes ako riesit? co ti na to povie doktorka? ze si sa na zaklade internetu rozhodla zmenit liecbu? neriskuj, ide o tvoje zdravie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli