Máte skúsenosti s Inofolicom?

simis105
8. apr 2014

Ahojte!
Prosím Vás ktoré máte aké také skúsenosti s INOFOICkom, poradte mi mam ho vyskusat alebo nie???
Už 7 rokov sa snažíme otehotnieť a stále nič, nič nám nezistili, ja som OK (že vraj,dufam) a manžel ma trocha
horší spermiogram ale doktor mu povedal že s takým spermiongrmom sa do pol roka musi dať otehotnieť, takže
teoreticky doktori nemajú čo riešiť. Skúsili mi dávať Closti, ptom aj merional ale nič nepomohlo. Teraz som si kúpila
kvapky FEMI od valoviča ale zatial tiež neúspešne... (beriem ich cca 4 týždne).

Tak Vás pekne prosím poradte mi, mam ho vyskúšať alebo to mám nechať tak?!?! neviem sa rozhodnúť ☹

nely459
8. apr 2014

inofolic ti nema ako uskodit..tak rozhodne ho vyskusajte. ja som brala dva za den..rano a vecer..na prvy sup sa nam podarilo..mozno vdaka inofolicu 🙂

sincerity
8. apr 2014

no Inofolic neuskodi, akurát tak peňaženke 😉 skôr by som však odporúčala niečo pre partnera na zlepšenie spermiogramu...
ale pravdupovediac, sedem rokov je sedem rokov, to nevyzerá len na zhoršený spermiogram.... záleží aké vyšetrenia máte za sebou.

bleee
8. apr 2014

ahojky, ja som ho brala asi pol roka, otehotnela som ale mesiac po tom, čo som ho vysadila a prestali sme sa snažiť. Podľa mňa je na úrovni všetkých ostatných výživových doplnkov. Môžeš počas jeho brania otehotnieť ale aj nemusíš. Určite ti nepoškodí a ak nemôžeš dlhodobo otehotnieť, pokojne ho vyskúšaj.
Neviem, či môžem ešte jednu radu. Som tehotná už 4x, nikdy som však neotehotnela počas "snaženia sa" o dieťa, rátania plodných a neplodných dní a pod. Vždy som však otehotnela pri skvelom sexe /nie priemernom, všednom a pod. lebo aj také sú/, plodné dni sa už nejako prispôsobili, v tomto je ženské telo úžasné 😉

leamax
8. apr 2014

za mna ano - vyskusajte. a subezne aj s tymi femi kvapkami. krasne ti to nakopne vajecniky 🙂 a ber ho dvakrat denne. pre muza vyskusajte kotvicnik, macu. este by si mohla podla mna zacat cvicit mojzisovu, vratane mobilizacie kostrce, byva to castou pricinou neplodnosti, aj ked niektori lekari tomu nepripisuju velky vyznam. ale vysledky prsote nepustia. drzim prsty, nech to coskoro vyjde 🙂

carie32
8. apr 2014

A nebolo by lepšie to už riešiť v nejakom car? Sedem rokov je už veľmi dlhá doba...

lucyliena
8. apr 2014

Určite to stojí za vyskúšanie, my sme sa snažili a Inofolic nám pomohol (aj viacerým žienkam v mojom okolí), ale na druhej strane 7 rokov je dlhá doba, takže na tvojom mieste by som cca 3 mes. skúšala Inofolic a ak nezaberie tak rovno smer nejaké centrum asistovanej reprodukcie. Držím palce aby ste boli čím skôr tehu a splnil sa Vám sen 😉

tomiholjubavi
8. apr 2014

ja tiež uživam inofolik...zatial sice bez vysledkov, ale tak lahko to nevzdam :D lepšie je brat aj placebo, ak nam dava nadej :D

zuzi79
8. apr 2014

ja som menzes nemala bez podania liekov vôbec, hoci aj rok, a po začatí brania Inofolic mi začal sám spontánne chodiť, čo je u mňa normálne zázrak.