• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s vyvolávačkou menzesu?

27. apríla 2012 
ahote babule..ma neiktora z vas skusenosti s vvolavacou injekciou??? :cry: :cry:
23. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hallo..babul.e...to s tym nik nema skusensoti?
23. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taku, ze bolela jak svina a nezabrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna to zabralo za par dni. :wink:
23. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm to znamena ze si nedostala kramy..cize bola si tehu???dobre som pochopila?
23. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm..aatoak nedostanem kramy aj napriek vyvoalvacke..znamena ze som tehu??alebo to moze byt aj nieco ine???nejake ine problemy a koli tomu nemusim dsotat kramy?
23. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, m.že to byť tehu ale i cysta. test si si robila????
Ak si tehu tak "vyvoilávačka"bábu neuškodí, má to efekt lepšieho zahnietdenia sa
23. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
robila som si test..bol negativny a vpondelok je uz 2 tyzdne od vyvolavacky..aj viem ze to je este skoro rozmyslat..casu a caus..ale prsia ma nebolia ani nic...preto sapytam ze ci to moze byt len tehu...a cysty nemam..
23. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mať nemusiš, asi by si mala ist k dokimu. nekázal ti priť keď ti krámy nedojdu????
a test si si robila kedy???
23. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bola som pred 2 tyzdnami pri svojom..pichol mi injekciu...a siel na dovolenku...kedze som dostala spinenie...sla som ku odktorovi ktory ho zastupoval...urobil mi sono...zobral krv na tehu a uvidi sa mam tam prist v utorok...lenze do pondeloka mam dostat kramy..ale pochybujem ze dostanem..ked ma nic neboli ani prsia ani brucho ani nic..tak preto sa pytam...ze ci to m zoe byt psosobene aj niecim inmy..to ze mrcha nepride... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aisha môže to byť cysta, zápal, nervozita z čakania :wink: . je veľa možností
23. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale pri puchnuti tej injekcie...by mala prist aj napriek tomu nie??
23. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aisha ja mávam cysty a keď som ešte cca pred rokom chodila na vyvolávačky, tak mi vždy prišla do 7dní. tak neviem, ale byť tebou-určite riešim.daj vedieť :slight_smile:
23. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj vedieť
a mze to byť aj pcasím je hrozne teplo, neuživala si nejaké lieky???? napr ATB?
23. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
afrika...hmm ja som amvala tiez cysty...teda jwednu..uzivala som asi pred pol rokom HAK...a zymzla...a uz sa neobjavila..a mala som vtedy aj pichnutu vyvolavacku a prisla mi na 11 den ymslim...ale to som aj citila..a terza nic...

a cucuska..myslis ze pocasim???ja som to mala uz asi aj tyzden po terminealko mala prist mrcha...tak ja fakt neivem z coho ot moze byt... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dneska je 19 den od meskania mrchy...est som si robila asi 9.7...a druhy asi 19...a oba negativne...
23. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam dostat zajtra menzes dnes sombola u zenskeho myslite mnzes nedostanem ked mam cystu a kedy teraz dostanem?
23. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aisha1011 - ja mám rovnaký problém,dnes 18.den od meškania,boli ma žalúdok, mam zväčšené brucho,tak neviem a robila som si 2 testy oba negatívne.
25. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aisha, sorry, aj som zabudla, ze som ti pisala...no u mna bol problem ten, ze som velmi schudla, no a stratila som aj menzes, vyvolavacka nepomohla, tehotna som vtedy nebola, proste moje telo nefungovalo poriadne...a este dlho potom to nebolo ok, az ked som pribrala naspat :slight_smile:
A nebola si u Dr.?
25. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bashka...ja som enschudla..mylsim ze si drzim svoju vahu...takze myslim ze v tom problem nie je...skor si myslim ze to je bud theu..alebo neico horise..ale skor to druhe a toho sa mooc bojim:( :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bashka...a u doktora som bola..zobral mi krv na nejake testy...aj na tehu a v utorok kk nemu idem..tak uvidime... :frowning2:
26. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosta..ja akoze fakt neivme co to moze byt...ale dost ma to znepokojuje...lebo mne uz meska dakych 22 dni..a 19.7 som si robila test a negativny...tak neivem... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a uz ma to dost znepokojuje
26. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aisha, kym nevies neboj sa...inac ani to nepomaha :wink: V pondelok sup k doktorovi, zatial klud...a daj vediet, drzim palce :slight_smile:
26. júl 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bahka..idem k nemu az v utorok...lebo to idem ku doktorovi ktory zastupuje toho mojho..lebo je moj na dovolenke..a an i nebol schopny mi zobrat krv abo co...zanedbal setko.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: a dakujem jj dam vediet..si zlata:slight_smile:
26. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bola soms a odvazit..a vazim 61,5..tak myslim ze to je v pohode vaha..nato aby som enstratila kramy..nie??mozo som schudla par dekov..mozno kilo..ale mylsim ze to nevadi..nie?
26. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadi, u mna to bolo tak, ze som rychlo rychlo strasnou dietou zhodila vela, hadam aj 10 kil...za 2 mesiace...tak uvidis v utorok, dovtedy na to skus nemysliet, vies, ze psychika je svina, nie ze si nieco sama privodis :wink:
26. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jj viem uz saliem z toho setkeho podla priatela :grinning: ale to nei je pravda..je pravda ze sice vela citam :grinning: po nete ale toz toho nesalim :grinning: si pripadam ako chodiaca encyklopedia niekedy..o uvidime v utorok....a jj psychika je strasna svina...a hlavne ked si ymslis ze si tehu a nie si..tak si privodis seeetky priznaky :grinning: pozname:grinning:..
26. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aisha1011 - tak ako ?????
29. júl 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne pichol v pondelok vyvolávačku ,na sone nič nevidel..zobral mi aj krv.
29. júl 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Volala som s doktorom takže všetko v poriadku tehu niesom :unamused: takže iba čakať na mrchu.
29. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosta..vcera osm bola na kontrole..a po vysledky...bo minuly tyzden utorok mi bral krv a vcera som bola pov ysledky..ze vysli pozitivne..noo robil mi sono a na sone babo nevidno...vcera mi zobral znovu krv a poobede mi volal..ze vysli testy negativne..tak enivem co to je..a pritom uz mzem byt v dakom 9 tyzdni...
29. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok