Mávate bolestivú ovuláciu, počas ktorej krvácate?

matus7030
16. jún 2021

Ahojte. Chcem sa vás spýtať, či mávate bolestivú ovuláciu, počas ktorej aj krvácate? Mne to nepríde normálne, ale za posledný rok- dva sa mi to stáva dosť často. Tú bolesť jeden deň nejako pretrpím, aj keď ledva chodím vtedy, ale to krvácanie ma znepokojuje. Už som s tým v minulosti bola u gynekologičky, povedala, že je to v poriadku. Dnes sa mi to stalo opäť, ovulujem, krvácam a som z toho nešťastná ☹ Mávate to niektorá?

akinom0077
16. jún 2021

@matus7030 No 36 rokov som nemala taketo problemy a od septembra 2020 mam ovulaciu ako popisujete bolestivu so silnym krvacanim

matus7030
autor
16. jún 2021

@akinom0077 aj ste to riešili s lekárom? Nasadil vám nejakú liecbu/lieky? Ja mám tiež MS 16 rokov a toto som nepoznala. Ani som nevedela, že ovulujem. A nerodila som, takže zmena kvôli pôrodu to nebude.

akinom0077
18. jún 2021

@matus7030 samozrejme ze som
isla ku gyn na vysterenia. Vsetko je v poriadku, menstrucia sa veaj vekom meni a to ze som so 36 r nemala taketo problemy resp uvulaciu neznamena ze ju nemozem mat teraz… prvy x ked sa mi to stalo velmi som sa zlakla… a vseobecne je to dost obmadzujuce ale co uz hlavne ze vsetky vysetrenia boli ok a je to ozaj len ovulka