Menštruácia dvakrát do mesiaca

taniat87
27. okt 2015

Ahojte maminky.. vcera som dostala menstruaciu po 2 krat v mesiaci oktober. Prvy x som ju dostala 9.10 a trvala 3 dni a teraz 26.10. Je to dost silne...a bolestive. Mate s tymto skusenost?! Dakujem

sardinka335
27. okt 2015

Nie nemam s tým skusenost, pretože namiesto toho aby som o 06:48 pisala na MK tak sa obliekam na gynekologiu....je pracovny den, dnes aj zajtra. 🙂

taniat87
autor
27. okt 2015

Uz som objednana na zajtra. Chcem pocut len nazory resp.co ma caka.

marianka0101
27. okt 2015

@taniat87 tie 3 dni čo si mala slabé krvácanie,to mohlo byť počas ovulácie a to sa stáva. A aj my to tak vychádza podľa obdobia ak máš teraz normálny menzes. Ale určite naj je ísť k doktorke. Neberieš nejakú antikoncepciu, nezačala si teraz brať? nepribrala si, neschudla si teraz nejako viac za krátky čas, nezačala si behať, cvičiť? lebo aj toto môže byť dôvodom. Prípadne ešte ak máš veľa stresu, aj to môže spôsobiť krvácanie mimo cyklu

taniat87
autor
27. okt 2015

Nikdy som nieco take nemala. Som 10 mes.od porodu ale prve dve minuly aj predminuly mesiac som mala menstr.uplne normalne. Na cas. A tento mesiac som dostala normalne som krvacala 9.10 do 12.10 zdalo sa mi to kratko ale nejako som to neriesola. Vcera som dostala 26.10 opat a rozdiel je 14 dni. Cizecteraz je ovulacny cas. Ale preco krvacam?? Nechapem.

medyna
27. okt 2015

Nechcem strašiť, ale môže to byť aj znamením zápalu alebo cysty... chytro k lekárovi, vyšetrí, určí liečbu, bude to OK ..... 🙂

taniat87
autor
27. okt 2015

Dakujem. Zajtra sa zberam, tak snad to bude ok.

marianka0101
27. okt 2015

@taniat87 určite k doktorke, ale po pôrode to zvykne nejaký čas blbnúť, aj ked si prvé 2 razy mala všetko ok, ono sa to ešte upravuje

taniat87
autor
27. okt 2015

Neviem. Moze byt ale vsetko bolo ok.

bonaqa2013
27. okt 2015

A tehu ? Ja som mala pri prvom a treťom tehu krvácanie ako normálnu menš. a pritom som už bola tehu. O tom tehu som nemala ani potuchy....

taniat87
autor
27. okt 2015

Uff neviem. Neciyim aby som bola tehotna. Uvidim co povie dr.zajtra. hrozne ma ale bolia krize a silno krvacam. Ani ibalgin nezabera.