Menštruácia po kyretáži

janap358
15. jan 2019

Baby kedy sa Vám dostavila menštruácia po kyretáži?? ja som 7 týždňov po kyretáži a ešte nič

pininka
15. jan 2019

Viem že baby tu písali že rôzne dlho, mne cca po 5 tyzdnoch

natali408
15. jan 2019

Ja po 8 týždňoch

janap358
autor
15. jan 2019

tak dúfam,že už čoskoro príde 🙂 :D :D .... aj ste sa potom snažili po prvej menštruácii o dieťatko či až neskor?

natali408
15. jan 2019

@janap358 áno aktuálne 😊 lebo koncom októbra bol kyret a koncom decembra bol menzes

janap358
autor
15. jan 2019

@natali408 super 🙂 už by aj mohla mne prísť 🙂

nika82
15. jan 2019

Na 13 den

mima172
15. jan 2019

@janap358 Ja som dostala na 23tí deň po kyretáži. Pripisujem to najmä tomu, že som naozaj poctivo pila celý čas alchemilku (liter denne). Teraz čakám už druhú MS po kyrete. Skúste teplé kúpele/sprchy a alchemilku 🙂

bibiankaka
15. jan 2019

Presne na 40deň prišla ms. Teraz čakám na druhú a ideme skúšať. Dr kázal čakať až 3ms ale ideme na to už po druhej. My máme veľký problém otehotnieť.

mima172
15. jan 2019

@bibiankaka Mne Dr povedal, že môžeme po prvej MS. Asi co lekár, to iný názor 🙂

bibiankaka
16. jan 2019

@mima172 a v kolkom tt ti robili kyret ? ja tiez rozmyslam ze uz by sme na to skocili tento vikend, len moj dr znel dost vazne ked mi to vravel s tymi tromi mesiacmi , dokonca mi chcel predpisat antiku ... a to som nemala ziadne problemy, potratila som 8tt , zakrok prebehol v poriadku, minimalne krvacanie a vsetko fajn zahojene tak neviem co plaší

mima172
16. jan 2019

@bibiankaka Ahoj...kyret mi robili v 11tt a náš drobček bol vývojovo na 7-8tt a nebilo nam srdiečko ❤️😔
Ja mam dostať o pár dní MS a v kútiku duše verím, že nepríde, no veľmi tomu neverím. O bábätko, o ktoré sme prišli sme sa snažili rok.
Vieš, podľa mňa co sa týka názorov kedy po potrate sa môže začať so snažením o ďalšie tehotenstvo sú veľmi odlišné, presne na toto som sa pýtala môjho lekára a on mi povedal, že práve do troch mesiacov je najväčsia šanca otehotnieť a najmä, ze ženské telo je v tomto úžasné a neudrží tehotenstvo, ktoré nemá udržať 🙂

bibiankaka
16. jan 2019

@mima172 viem o čom hovoríš ... my sme sa tiež snažili vyše roka a toto tehotenstvo bolo z nášho posledného pokusu IUI / muž má veľmi zlý spermiogram... na jednej strane si vravím že na toto sme čakali tak dlho a preto neverím že to víde hneď...na ďalšej presne toto tvrdenie že po potrate je žena najplodnejšia a na ďalšej sa bojím že ak nieje všetko ešte úplne v poriadku a ja by som zasa potratila tak si zasa budeme musieť urobiť ďalšiu 3 mesačnú prestávku...