Menštruácia po pôrode

jarmilkajurisova
6. jan 2023

Čaute baby ako to máte s menštruáciou po pôrode ja ju mám nepravidelnu.a nekojim.mala má 5 mesiacov dik za odpovede

evica8370
6. jan 2023

@jarmilkajurisova ahoj, ja som po každom tehu dostala 4m po pôrode. Cyklus mám 35dni +-1 deň. Tak ako aj pred tehu. Jedine teraz po 3.porode som mala prvé mesiace silné. Inak v pohode. Ak máš stále nepravidelné skús gyndu 😉

jarmilkajurisova
autor
6. jan 2023

@evica8370 veď to po pôrode šestonedelia 4:týždne.prestala som kojit keď mala malá 2 a pol mesiaca raz skôr raz neskôr.raz tri dni menzes raz 8dni.

jarmilkajurisova
autor
6. jan 2023

@evica8370 na gynde mi povedali že že trvá aj rok pokým sa mi menzes upraví.tiez som mala tretie bábo

sunshine_18
6. jan 2023

@jarmilkajurisova skus gynex kvapky na úpravu cyklu alebo to možno chce naozaj len čas..

evica8370
6. jan 2023

@jarmilkajurisova uff tak mne sa v pohode sa upravilo, da sa povedať že hneď od prvej po pôrode pravidelnosť ako predtým .. trvanie 5-6dni. A stále kojim, už je to rok od pôrodu. Dá sa povedať že už 6-ty rok, s prestavkami cca 2x5m keď už som mala tehu bruško a sami sa odstavili. Uvidíme ako to bude teraz keď ďalšie bábo už neplanujeme 😁