Menštruácia po sekcii a sterilizácii

7. júl 2020

Ahojte kočky, viete mi poradiť? V januári som mala sekciu spojenú s považovaní vaječníkov. Po 600nedeli mi prišiel menzes veľmi silný ale normálny v podstate. Ďalšie menštruácie boli rovnaké približne po 35 dňoch. Posledný menzes som mala dostať okolo 26.6. Tu je ten háčik. Už 20.6. Som mala špinenie ako keď sa mi rozbieha menzes, viac menej len na toaleta ku. To isté druhý deň. A potom zrazu nič. Po pár dňoch ešte zo mňa vyšla hrudka želatíny vo veľkosti lizatka. Avšak bez krvnej prímesí. Odvtedy stále čakám na ten menzes ale nič nechodí. Môžem byť tehotná, hoci mi podviazali vaječníky? Ďakujem za odpovede

comika
7. júl 2020

Takuto proceduru som mala aj ja. Pytala som sa dr aka je moznost ze sa vajecnika znovu sprechodnia, povedal ze sanca je 1:1 000 000 alebo ziadna. U teba to bude asi skor s disbalansom hormonov, ak este dojcis a tak...

autor
7. júl 2020

@comika práveže nedojcim, v podstate som ani nedojcila. Štve ma na tom to, že som si povedala jej aký pekný 35dnovy cyklus sa mi utvoril a bum toto posledné špinenie sa asi menzesom nazvať nedá. Preto mam obavu že som opäť tehu. Test som si včera v lekárni chcela kúpiť ale zrovna tam bola kolegyňa tak som nechcela komédiu robit🙈 objednala som z netu teraz tak naň čakám ale som nervózna z toho. Inak po 600nedeli som sa svojej Dr pýtala aká je pravdepodobnosť a ona mi na to povedala: v prírode a Sovietskom zväze je možné vsetko

comika
7. júl 2020

😂 pekne vysvetlenie. No neviem naozaj, ja som uz rok pi zakroku, nedavame si vobec pozor a nic. Drzim palce aby to dopadlo tak ako si prajes.

autor
7. júl 2020

@comika ďakujem ti krasne🙂

comika
8. júl 2020

Potom ak budes moct napis, co sa vlastne stalo. Dakujem

pininka1
8. júl 2020

Aj ja som to mala, ale to bolo len docistovanie, ozaj som menzes dostala až po 5 mesiacoch. Inak sa nič nezmenilo, čo sa týka menzesu, stále mi mešká, aj intenzita je rovnaká. Je to mechanické prerušenie, robí sa to už laserom, telo nevie že to má, takže menzes by to nemalo ovplyvňovať.

autor
11. júl 2020

@comika no tehotná nie som. S tym špinenie že je to vlastne normálne ešte takto pol roka po sekcii. Akurát ze mam cysty na vaječníku

comika
11. júl 2020

Drzim palce nech si cim skor fit!

autor
11. júl 2020

@comika dakujem🙂