Slabá čiarka na teste

sandra_sandricka
7. júl 2023

Ahojte, potrebovala by som poradiť. S priateľom sa snažíme o bábo. Poslednú menštruáciu som mala 29.5., ovulácia bola 14.6. , menštruáciu som mala dostať medzi 26.6. až 29.6. (cyklus mám okolo 29 až 32 dní), takže menštruáciu mi mešká už minimálne týždeň. 4.7.som si robila test, kde mi vyšla slabá čiarka, a dneska (7.7.) som s robila ďalší test, výsledok taký istý. Prikladám aj foto. Moja otázka je, či vadí ak je čiarka takáto slabá, či môže byť nejaký problém? Alebo som tehotná a môžem sa z toho tešiť? Mali ste niektorá z vás takéto slabé čiarky na teste a boli ste tehotná a všetko bolo ok? Za odpovede vopred ďakujem 🙂

majamat
7. júl 2023

ako vies, ze si mala vtedy ovulaciu? mala si ju nejak potvrdenu?

podla man su tieto dva testy rovnako silne a ciarka by mala silniet. ak si amla vtedy ovulaciu,t ak si potom uz viac ako 3t od ovulky a to by mali byt uz viditelne kolajnice.

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@majamat myslím si, že som mala ovuláciu vtedy, lebo vždy pri ovu ma bolieva v podbrušku aj vytok mávam. Preto som taka neistá, lebo tiež si myslím, že keby došlo k oplodneniu pri ovulacii, tak by som mala mať už silnú čiarku. A co môžu znamenať tieto slabé čiarky?

majamat
7. júl 2023

@sandra_sandricka no vsak uvidis, ako sa to bude dalej vyvijat. skus este iny test.

ribila si z ranneho mocu?

yeneffer22
7. júl 2023

Spodný test ma podla mňa silnejšiu čiarku🙂 neviem co sú to za testy ale vyzerajú ze majú málo farbivá. Ja by som si urobila na tvojom mieste digitálny co ukazuje týždne a viac neriešila. Nestresuj sa zbytočne, každej žene inak stúpa hcg . Objednaj sa k lekárovi a viac nerieš, ver ze bude všetko v poriadku🙂

ar3m1s
7. júl 2023

@sandra_sandricka tieto testy som uz vidrla vela krat a casto boli tie druhe ciarky slabsie 🙂 skus inu znacku. A podla mna ten druhy je uz silnejsi ❤️

sunshine_18
7. júl 2023

Ale ved ta slaba ciarka je kontrolna a ta silna testovacia … to uz viac pozitivne ani byt nemoze ..

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@majamat áno, aj prvý aj druhý z ranného moču

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@yeneffer22 som v Turecku už niečo cez 2 mesiace, tak tu som si kúpila tie testy, nevedela som presne aký, tak čo som našla cez internet, že vraj tieto sú dobré. Tak kvôli tomu som sa ešte ani neobjednala k lekárovi, objednám sa hneď ako budem doma. Len som čítala že hcg stúpa napríklad za 2 dní az o polovicu, tak preto som čakala, že čiarka bude silná na druhom teste. Ale skúsim teda zohnať digitálny, len neviem ci sa mi podarí, lebo aj tento som zhanala dosť dlho, ale každopádne skúsim. Diky za radu🙂

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@ar3m1s tiež som na to kukala, či druhý nie je silnejší, ale nechcela som si robiť falošné nádeje, každopádne tvoj komentár ma potešil, ďakujem ❤️🙂

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@sunshine_18 to vážne? 😅 tak ja som dobre mimo.. ja som si myslela, že to je opačne.. ze silná je kontrolná a slabá testovacia 🙈 keby to bolo tak, ako pises, to by som bola veľmi rada ☺️☺️

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

Baby, som v strese aj kvoli tomu, že mám myom na maternici, ale z vonkajšej strany , takže teoreticky by nemal spôsobiť žiadne problémy atď, zistili mi to cca pred 2 rokmi, ale je malý a poslednych 6 mesiacov nenarastol ani o mm, a lekár mi povedal, že sa môžem kľudne snažiť o bábo, že vraj nemal by to byt problém. Ale tak trochu podvedome na to myslím

floki1994
7. júl 2023

@sandra_sandricka podla mna ta ciarka silnie...ale skus clearblue este ;) a hlavne pokoj, bude tak ako ma byt...neovplyvnis to 🙂 urob iny test a zavolaj si k lekarke o termin 🙂

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@sunshine_18 asi máš fakt pravdu,teraz som kukla na návod, ktorý mám v turectine, keďže sa nachádzam v Turecku momentalne, a fakt ukazuje, že ta prvá čiarka je testovacia 🙈

millenam
7. júl 2023

Aj ja som mala slabu ciarku a bola som tehotna......A tiez myom z vonkajsej strany maternice. Cez tehotenstvo nerobil problemy a vybrali mi ho pri cisarskom reze. Snaz sa nebyt v strese a mysliet pozitivne.🤗

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@floki1994 áno, určite pôjdem k lekárovi, len som momentálne ešte v Turecku, tak tu aj tie testy sú všelijaké a ťažko sa dajú aj zohnať . Ale skúsim zohnať nejaký digitálny, uvidím ci sa mi podarí. Dakujem☺️

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@millenam tiež mi povedali, ze myom bud vyberu pri pôrode (keď tak) alebo po, lebo určite treba bude odstrániť. Ono to teraz nerastie, ale môže v tom pokračovať. A som ešte pomerne mladá (mam 26) ,takže hormóny pracujú, určite ešte bude rásť. Ale tvoj komentár ma veľmi potešil, ze si to mala ako ja a všetko bolo v poriadku. Ďakujem za pozitívnu energiu☺️☺️

p.j.jacky
7. júl 2023

@sandra_sandricka keď dobre pozerám na test tak spodná čiarka ( tá vedľa ružového krytu )je silná a testovacia čiarka slabšia takze za mna pekne // možno by som skúsila digitálny👍

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@p.j.jacky hej, akurát som našla na nete, že majú digitálny aj tu v Turecku (kde sa momentálne nachadzam), tak dneska pôjdem kúpiť , dúfam, že sa mi podarí zohnať 🙈

bm_
7. júl 2023

@sandra_sandricka jednoznacne to tak je, ta tmavsia je blizsie k tej casti kam sa namaca moc-ta je vzdy testovacia. si tehotna a velmi! toto po anglicky volaju dye stealer (skus pogooglit obrazky) a v americkych skupinach dievcata casto len na toto cakaju kym budu mat tu testovaciu tmavsiu ako kontrolnu. nie kazdy test toto vie spravit ale tento sa podoba na First response, mozno nejaka jeho obdoba to je.

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@bm_ tak som sa nieco nove naučila 😅 toto som vobec netušila. Ja som bola v tom, ze je to opacne🙈 áno, nasla som, fakt sa podobá, tento som si kupovala v Turecku a volá sa Predictor Early , mal by ukázať tehotenstvo už 6 dní pred očakávanou menštruáciou vraj. Takže mal by byť dosť citlivý.
Tak teraz som veľmi šťastná ❤️☺️

natty17
7. júl 2023

@sandra_sandricka podľa mňa si tehotná ja som teraz 11+5tt a tiež som mala na začiatku slabunku druhu čiarku možno až o týždeň mi zosilnela

sandra_sandricka
autor
7. júl 2023

@natty17 Dakujem za odpoveď ☺️

sunshine_18
7. júl 2023

@sandra_sandricka ano vazne kludne sa tes 😌😊

yasemin2002
20. nov 2023

Ahojte dievčatá potrebujem poradiť. Robila som si test tehotenský a vidím tam slbu čiarku vidíte to aj vy ?

majamat
20. nov 2023

@yasemin2002 je jedno, ci tam je, alebo nie je, je to neisty vysledok, treba testovnaie zopakovat.

martul
20. nov 2023

@yasemin2002 mešká nemešká? Lebo zatiaľ nevidím nič. Keď bude meškať tak to bude vidieť aj bez šípky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre