Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menštruácia po vyvolávačke

hanula69
15. dec 2014

Dobrý večer,píšem sem prvý raz.Chcela som sa spýtať 29.11 som išla k mojmu gynekologovi stym že mi mešká menštruacia a s velkymi bolestami v ľavom vaječniku,ked ma prehliadol povedal tehotenstvo nevidi a dal mi vyvolavačku.hned ako som prišla domov som už trocha špinila a potom tá mrcha trvala 14dni a bola hrozne silná.dva dni som ju nemala ale zasa som začala špinit.chcela som sa spýtať či ste takéto niečo mala aj vy niektorá alebo čo sa somnou deje.dakujem za odpoved

bibistec
15. dec 2014

nie take som nemala ale ked mas pochybnosti zavolaj lekarovi

oladuna
15. dec 2014

@hanula69 to su rozhodene hladiny hormonov.tebe dal vyvolavacku co je tiez hormonalna zalezitost a proste zasa spinis lebo su rozhadzane hormony.ja by som isla ku gynekologovi a ziadala sono vajecnikov a vajcovodu a krvny obraz hormonalnych hodnot.

stepanka274
16. dec 2014

ja som bola raz na vyvolávačke, dr. ma tiež vyštretila, tehotenstvo nezistila, mrcha neprišla, tak som išla znova, vzala mi krv a o tri dni ked som volala tak mi povedala že som tehotná, bola som absolútne v šoku, ani ma to len nenapadlo, ani len test som si nekúpila - dnes má Dominik takmer 14 rokov 😉
Určite zbehni k lekárovi.

hanula69
autor
16. dec 2014

zajtra sa chystam k lekarovi,nech mam klud na duši.bo v septembri som bola v 7 tyzdni tehotenstva a musela som ist na kyret bo babenku nebilo srdiecko.potom som normalne dostala menstruaciu ako mi patri a az teraz mi to začalo akosi haprovat.nikdy predtym som nemala problemy s menstruaciou ci vobec nejake problemy.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli