Menštruácia - vyvolávačka

agata1602
25. jan 2023

Ahojte, idem si k vám po radu. Snažíme sa s manželom o dieťa. Mala som pocit, že tento cyklus to vyšlo. Robila som ovu testy a neskôr boli aj príznaky teda stále pokračujú. Dnes som bola pri svojom gynekológovi a ten hneď vylúčil tehotenstvo teda nič nevedel na sone. Dal mi vyvolávačku a keď tá nedôjde po dvoch týždňoch mám znova prísť. Menstruacia mešká 8dni ale ak bola ovu posunutá na 21den cyklu čo preukazovali aj ovu test tak mešká len cca 3dni. Test stále negatívny. No ale k veci. Dnes po vyvolávačke hneď začal hnedý výtok čo sa u mna nestávajú vždy mi teda menstruacia začne hneď po utreti, cize hneď krv… Myslite že môžem stále dúfať že to môže byt tehotenstvo? Máte s tým niekto skúsenosť?
Ďakujem vám krásne za odpovede.

ankare
25. jan 2023

@agata1602 podľa mňa nie si tehotná. Test zvykne ukázať pozitivitu už aj pred meškaním. To,že Ti menzes začína inak, má asi príčinu v hormonoch, keďže si dostala vyvolavacku. Bral Ti dr. aj krv na hcg?

ivka21
25. jan 2023

@agata1602 mne Dr. vravela ze menštruácia nikdy nemeska len tak. Ak máš pravidelnú a mešká ti tak si určite tehu. Vyvolávacka neublíži skôr naopak lepšie sa babo uchytí. A ten hnedý výtok som mala presne pri druhom synovy aj vyvolávacku.

agata1602
autor
25. jan 2023

@ankare pri prvom som nevedela ani že som tehotná, nesledovala som sa zas tak a nechávali sme to volne. Teraz je to iné snažíme sa istú dobu a stále nič, a niekedy mám pocit že už je to trosku aj v tej hlave. No tie príznaky sú mätúce… nie práveže vôbec ani mi to nenavrhli..

martinka13
25. jan 2023

No test pri 8 dňoch meškania by už mal byť jasne pozitívny. Ale ak by si aj náhodou tehotná bola, injekcia neublíži. Tiež som to tak mala pri prvom tehotenstve.

agata1602
autor
25. jan 2023

@ivka21 Oj v poslednej dobe mi zvykla tak pár dni, jeden dva max a teraz už osemje to zvládne ..
Uvidíme ako to dopadne ale verím stále v kútiku duše že moze byt stále šanca.

agata1602
autor
25. jan 2023

@martinka13 veď tiež si to myslím že by mal byt pozitívny, ale robila som si ovu testy a ovulácii som mala posunutú na 21den cyklu čiže neviem. Len má metie ešte ten hnedý výtok dnes že či sa už rozbieha týmto spôsobom menstruacia alebo je to uhnuezdenie alebo čo…

martinka13
25. jan 2023

@agata1602 no môže to byť aj jedno, aj druhé. Ja som mala pri všetkých tehotenstvách špinenie pri uhniezďovaní. Držím palce aby to dobre dopadlo.

agata1602
autor
25. jan 2023

@martinka13 ďakujem 🙏🏻

malacibulka
25. jan 2023

Ahoj, tiez som mala v minulosti tieto injekcie a lieky. Hnedy vytok je pri nich bezna vec.

agata1602
autor
25. jan 2023

@malacibulka Ahoj, myslíš že tento hnedý výtok mám brat už Sko mendtruaciu? Keď je to take zvládne poobede viac a teraz už nič