Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Menštruácia pri HAK Yadine

mivalik
9. júl 2018

Ahojte. Uzivam pol roka antikoncepciu Yadine. Vzdy som mala na den presnu menstruaciu, dnes som ju dostala po 9 dnoch od poslednej a (pred 9.dnami som akurat zacala uzivat novy blister) viete,prosim poradit ci je to ok,ci mam ist radsej zajtra ku gyn? Stalo sa mi to prvy krat
Dakujem

e_n
9. júl 2018

@mivalik
Určite na vyšetrenie, neriskujte.
Verím, že to bude OK, ale čert nespí... 🙂

mivalik
autor
9. júl 2018

@e_n dakujem, aj tak by som isla k dr., ale nahodou,co to moze byt,ci niekto nevie
Dakujem 🙂

jeltica
9. júl 2018

Treba si to dat na poriadok, isto ist k lekarovi, mozno pomoze ak ti iba zmenia znacku antikoncepcie 🙂

maruski99
9. júl 2018

to neviem čo mohlo znamenať ale pán doktor ti to možno bude vedieť upresniť...

dolla
14. okt 2018

Mam na predaj yadine na 3mesiace, nenacate

Tu začni písať odpoveď...

Odošli