Menštruácia týždeň po kyretáži

tinnka0506
2. sep 2021

Žienky dobrý deň.Chcem sa Vás opýtať na skúsenosti.Presne pred týždňom som bola na kyretaži(missed ab. 11tt) po zákroku som mierne krvácala len v ten deň potom už nie.No od včera som začala krvácať ale len tak ako pri menštruácii,dva dni pred tým som mala migrénu tak isto ako zvyknem mávať pred menštruáciou a mávala som také rezave tlaky v podbrušku no ako som včera začala krvácať tlaky sa uvoľnili a sem tam ma bolí driek presne ako pri MS.Ale pokiaľ viem MS sa má dostaviť po 4-6 týždňoch .Po týždni by bolo extrémne skoro ,nie?volala som Dr neviem sa tam dovolať...tak teda idem si medzi Vás po skúsenosti ,či je také niečo vôbec možné .Ďakujem za odpovede 🙏🏾

mamamasama
2. sep 2021

ešte sa čistíš...mala som to rovnako

mima172
2. sep 2021

@tinnka0506 Ahoj, tvoja strata ma mrzí, viem ako sa cítiš (tiež mam za sebou MA v 11tt aj s kyretom).
Do týždňa by výstelka na riadnu MS podľa mňa určite nedorástla. Môže ísť ešte o dočisťovanie, no nepozdáva sa mi ta pauza, kedy si týždeň nekrvácala. Ja by som zašla priamo za Dr, keď nezdvíha, nech to pozrie, či náhodou neostalo dnu niečo čo nemalo.

tinnka0506
autor
2. sep 2021

@mamamasama ďakujem za odpoveď ...Mala by som sa asi začať est šetriť aj keď sa snažím ako sa len dá.

tinnka0506
autor
2. sep 2021

@mima172 no ja by som aj letela za Dr len môj lekár je v BB a ja v LC.Ale mám taký pocit ,že zajtra si dráhy bude musieť vybaviť voľno a zbehneme na kontrolu lebo mám z toho trocha stres.Tu v LC na pohotovosť nejdem po posledbej skúsenosti,keď som začala v tehotenstve špiniť ,dr ma kukol Sonoma bez toho jedného slova Povedal mi len tri vety: vyzlečte sa,oblečte sa a tu mi to podpíšte .Vtedy som na dobe počula ešte srdiečko....Nepovedal mi ani dôvod spinenia,ani či je v poriadku ani načo si mám dávať pozor vypýtal ešte 11€ za pohotovost a dovi.Takze tu v LC nikdy viac .Dúfam,že vo mne nič neostalo a že sa len čistim...Ďakujem za odpoveď

mima172
2. sep 2021

@tinnka0506 Och, fakt zlý prístup 🥺 Najlepšie bude, keď tam zajtra s mužom zbehnete. Budeš pokojnejšia, keď budeš vedieť, že je to v poriadku.
Inak, velmi odporúčam alchemilku, ja som ju pila po kyrete každý deň 0,5l na odporúčanie doktora a krásne sa mi všetko dočistilo a MS prišla presne na 28my deň od kyretu (po ňom som krvácala jemne 5 dní).
Držím palce 🙂

tinnka0506
autor
2. sep 2021

@mima172 veľmi krásne Vám ďakujem za radu,zajtra si alchemiku hneď aj zaobstaram .Dovolala som aj lekárovi,tak vslrwvel že pravdepodobne keď som krvácala len v deň kyretu sa ešte docistujem čo sa nahromadilo a že kým nemám bolesti,silné krvácanie alebo horúčku tak mám vypustiť z hlavy stres .budúci týždeň mám ísť k nemu na kontrolu.