Menštruačné nohavičky Luna

kapanek1
7. dec 2022

Ahojte, mate skusenost s menstruacnymi nohavickami od znacky Luna? Chcela by som ich hlavne na noc. Aku mate skusenost s vratenim ak nesedi velkost?

Ďakujem.

patricia512
7. dec 2022

@kapanek1 nemôžete ich vrátiť,keď vám nesadne veľkosť. (Z hygienickych dôvodov)

kapanek1
autor
7. dec 2022

@patricia512 lebo som citala ze niektore sa daju vratit. Tato znacka asi akurat nie. Neviem sa rozhodnut na velkosti, aby mi neboli male alebo naopak velke ked nestoja 5€ 🤔

patricia512
7. dec 2022

@kapanek1 no nwm ktoré sa dajú vrátiť,ale ja keď som si kupovala tak vrátenie nebolo možné.

kapanek1
autor
7. dec 2022

@patricia512 ja som iba citala na webe. Perties, Saforelle ...

patricia512
7. dec 2022

@kapanek1 no nwm to by som bola zvedavá. Lebo predsa to berú tak že je to nehygienické. Aj keď je pravda že tieto nohavičky nestoja malo a mala by byť možnosť vrátenia..

mykaellle
7. dec 2022

Mám Luna, za mňa nič moc. Oveľa lepšie Saforelle...

kapanek1
autor
7. dec 2022

@mykaellle v com prosim?

pinkgirl
7. dec 2022

@kapanek1 zájdi do predajne DM - majú ich v ponuke, tuším značku snuggs. Rozbalíš a uvidíš aké sú veľké a rozhodneš sa o kúpe.

martyzpp
7. dec 2022

@kapanek1 neodporucam, nesedia dobre.

anetata
7. dec 2022

@kapanek1 tiez mi nevyhovovali, teraz mam od slovenskej firmy Sovick a su skvele

ankare
7. dec 2022

@kapanek1 kúp si Perties. Mám tie najviac save, vydržia celú noc pri silnom menzese.

wokokoza
8. dec 2022

@pinkgirl tak ale zase všetky značky nemusia byť úplne totožné, čo sa týka tých veľkostí.

pinkgirl
8. dec 2022

@wokokoza ...keď bude v obchode, rozhodne sa o veľkosti a kúpe tých čo sú v obchode predsa, nepíšem že si má pozrieť ako vyzerajú iné značky a podľa toho kúpiť tie Luna😉

tzatzik
6. máj 2024

@patricia512 Dajú sa vrátiť aj tieto, len nesmiete odlepiť tú nálepku. Tá tam z hygienických dôvodov musí zostať.