Menzes po konizácii

peptina
7. dec 2019

Ahoj ta prosím vie mi niekto povedať kedy dostanem menzes po konizaciu krcka maternice a po kyrete? Minulý mesiac som mala menzes 10.11., mám ho nepravidelný a konizacia bola 25.11., a asi mám dostávam menzes. Pritom dr mi povedala že mám menzes počítať tak od operácie cca mesiac. Tak neviem teraz či je to dobré alebo čo. Ďakujem za každú odpoved

lucyk111
7. dec 2019

@peptina ahoj,no po konizacii som ja dostala normálne podľa planu.

nina004
8. dec 2019

Ja som po konizacii dostala menzes cca po mesiaci. Ale bola som na nej tesne po MS, tak to vyslo v termine, v ktorom mala normalne prist. Inak po konizacii som cca tyzden a cosi krvacala, ale len tak slabsie. Dr. Len vravela, ze nesmiem krvacat viac ako pri MS inak hned do nemocnice.

peptina
autor
8. dec 2019

Dostala som menzes a v noci som odpadla v kúpelke tlak 66/40/48 bola som na pohotovosti

lucyk111
8. dec 2019

@peptina fúha,tak dúfam,že ťa dali do poriadku...asi to teda nebol mnzs, ti tam praskli cievky?

peptina
autor
9. dec 2019

@lucyk111odpadla som,jazyk mi zapadol a celá som sa triasla.....na pohotovosť som šla až ráno,záchranku som nechcela volat. Zobrali mi krv,CT vyšetrenie bolo ok,tak ma poslali na gyndu a tam tiež SE sa to dobre hojí po konizaciu a mám menzes hej. Stále zo mňa ide dosť veľa. Odporučili mi neurológa že to asi a tým bude súvisieť,ta všade majú veľa.musim nájsť nejakého alebo po nejakej známosti si skúsiť vybavit

lucyk111
9. dec 2019

@peptina neurologicka príčina...nevyznám sa...ale dúfam,že budeš čím skôr v poriadku✊🍀

peptina
autor
9. dec 2019

@lucyk111 áno musím ísť a ďakujem 🤗