Mesiace trvajúca zvýšená teplota

timuska26
19. jún 2014

Ahojte baby, mám problém so zvýšenou teplotou. Doktor mi robí testy, ale na nič nevieme prísť. Teraz pôjdem na testy na boreliózu, mám ísť aj k zubárovi. Nevládzem, som zadychčaná, srdce mi rýchlo bije. Mám problémy so štítnou žlazou, endometriózu, na pečeni hemangión, doktory povedali, že ani jedno z toho to nevyvoláva. Chcem aj opat otehotnieť, ale musím počkať kým mi bude lepšie. Nemáte niektorá skúsenosti zo zvýšenou teplotou, ktorá už trvá velmi dlho.

090379
19. jún 2014

@timuska26 Za zvysenou teplotou musi nieco konkretne byt, ci uz zamorenie, alebo nejaka mikrobialna a paraziticka cinnost. casto je to aj kombinacia tychto, kde mnohe velmi slabo zistitelne maskovane infekcie znizuju imunitu a potom nastupia napr nase vlastne telesne virusy, ktorych ma kazdy plno.

Aj ked nevedia lekari zistit, aku mas infekciu v tele, da sa proti nej bojovat zvysenim viralnej imunity a branim roznych sirokospektralnych prirodnych antimikrobialnychj doplnkov,

Uvediem v prvej rade odmaskovac, NAC(davka 2 x 600 az 1200 mg)

Dalej odmaskovac a cistic enzym serrapeptazu(3 x 120 000 IU)

roztok citricidalu (35 kvapiek profesionalnej formuly citricidalu do litra vody, pit po malych glgoch cely den, rovnomerne)

Oreganovy olej(davka carvacrolu 3 x 200 mg)

extrakt z olivovyxch listov(davka oleuropeinu 3 x 300 mg)

Berberine, 2 x 500 mg

a podobne.

Samozrejme odporucam brat aj zmes mikrovlaknin a kvalitne probiotika, lebo tieto pri plnom obsaheni criev su schopne vyrobit az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje.

No a zaroven pri dnesnych tichych viraqlnych epidemiach a mnozstve virusov v nasom tele odporucam si zvysitr viralnu imunitu, pozri cez Google.sk pod rng herpes, kde uvasdzam hromadu doplnkov na ten uce. Treba brat viacero a obmienat po case, inac clovek riskuje, ze mu jeho vlastne virusy v tele budu neustale skodit.

To som ti opísala z jednej zo stránok týkajúcich sa zdravia

timuska26
autor
19. jún 2014

@090379 no taketo cosi som uz skusala, nic nepomaha, ked som brala chlorellu aspon chvilku som mala pokoj, ale moj zaludok to nevladal a vypovedal, cize aj to len mesiac a pol dokazem brat. probiotika mi tiez nerobia dobre, viac menej papam jogurty, hodne vela zeleniny a ovocia. Mam vyrovnanu stravu. uz mi bolo povedane, ze som uplne vycerpana, ale s tym ja nesuhlasim

timuska26
autor
19. jún 2014

@090379 este cakam na vysledky u gynekologa, ci to nie rakovina

090379
19. jún 2014

@timuska26 teraz som ešte čítala, že problémy môže spôsobovať skrytý zápal močových ciesť, zubov, infekcie tráviaceho systému, že treba ísť ešte raz na testy...čo neukázali včera, môžu dnes, rontgen hrudníka, zubov, moč, trebárs aj hematologické vyšetrenie

timuska26
autor
19. jún 2014

@090379 na infekcie mi robia testy a casto, mocove cesty mam v poriadku, zo zubami idem teraz, len uz som taka unavena

090379
19. jún 2014

@timuska26 nemáš náhodou aj zväčšné lymfatické uzliny? Nemusia byť len na krku, ale hocikde po tele

timuska26
autor
19. jún 2014

@090379 s uzlinami som mala vzdy problemy, hlavne ked dostanem prievan, teraz je to vraj v poriadku, no za uchom citim hrcu, podla doktora krv neukazala nic, tak je to v poho. pritom uz aj moj gynekolog tlaci nanho, bo mam endo a je nacase mat druhe dieta, ale takto to nie.

090379
19. jún 2014

@timuska26 tak skúsiť ešte RTG hrudníka, mala si uzliny aj v podpazuší? Ak áno, tak by bola dobrá aj mamografia, čítala som že nejaký zápal spojený s uzlinami, neukáže ani krv, ak je uzlina väčšia ako 2 cm, mohlo by sa jednať o lymfom, ale predpokladám, že také testy máš porobené.

timuska26
autor
19. jún 2014

@090379 idem na ultrazvuk prsnikov, kazdy rok chodim, teraz v lete je najlepsie, podla mojej doktorky. nechapem to, vzdy som bola aktivna zena, aktivna matka, ale toto ma nici. doktory sa snazia uz par mesiacov

timuska26
autor
19. jún 2014

@090379 citim sa ako hypochonder, zdravotne problemy som mala od nepamati, ale nikto si to na mne nevsimol, teraz mam kruhy pod ocami, hroza, uz ani pozitivne myslenie mi nepomaha.

090379
19. jún 2014

@timuska26 tak ináč neviem čo by som ti poradila...už asi len chodiť po tých vyšetreniach, hlavne sa psychicky nenič...ešte pozri na stránku lymfom.sk, či náhodou nemáš nejaké príznaky, čo dúfam nie. Ale už musíš len počúvať lekárov. Určite sa to nejak vysvetlí, možno to bude fakt len nejaký skrytý vírus alebo baktéria.Daj prostím ťa vedieť, rada by som vedela ako to dopadlo

090379
19. jún 2014

@timuska26 určite nie si hypochonder....hlavne nestrácaj to pozitívne myslenie...ja mám teraz tiež zdravotné problémy, liečim helicobaktera, ATB mi dali zabrať, tiež sa zdravotne necítim dobre

timuska26
autor
19. jún 2014

@090379 mam skoro vsetky priznaky, ale snad by sa to ukazalo v krvy, ci nie? aj kaslem, som zadychcana, nocne potenie takisto no a ta teplota. boze ved doktor by ma nato vysetril.

123zuzana
19. jún 2014

@timuska26 ahoj kamaratov otec mal tiez cele mesiace teploty nikto nevedel z coho robili mu vseliake vysetrenia a vzdy ho len odbili ze to prejde napchavali ho atb na chvilu zabrali a o tyzden nato to mal naspat.. nakoniec po znamosti isiel do ineho mesta a tam mu zistili ze na zlu chlopnu a ihned ho operovali.. lekar povedal ze prisiel v poslednej chvili.. odvtedy ma chvala bohu pokoj...

timuska26
autor
19. jún 2014

@123zuzana ale ked uz nie jeden doktor ma vysetruje, mne na jar tiez dali antibiotika a to dvakrat, chvilku preslo ale pri druhom brani uz som sa citila moc zle, aj endokrinologicka mi povedala, ze srdce mi bije ako na pretekoch. nechapem to a to chcem otehotniet, no zatial beriem antiko, no po mesiaci uvidim, uz budem mat vsetku vysledky pomaly

123zuzana
19. jún 2014

@timuska26 bohuzial poradit ti neviem ale drzim palce aby si sa uzdravila.. 🙂

timuska26
autor
19. jún 2014

@123zuzana hrozne chcem aby mi bolo uz lepsie, v auguste mame mat malicku svadbu a uz sa neviem dockat

bialica
20. jún 2014

@timuska26 aj na kardiologii si bola?

timuska26
autor
20. jún 2014

@bialica ahoj, lekar tam ma este nechce poslat, vraj pockame na zuby ako dopadnu a to uz mam iba 19 zubov

bialica
20. jún 2014

@timuska26 dychavičnosť a kašeľ môže spôsobovať aj problém so srdcom, ale tak hádam lekár vie čo robí, želám ti skoré uzdravenie

timuska26
autor
20. jún 2014

@bialica lekar ma prvykrat odbil s tym, ze som uplne vycerpana, az ked som doniesla papier od gynekologa, ze prosi o vsetky mozne vysetrenia, az vtedy sa rozchybal, kedze moj gynekolog a obvodny lekar su vraj dobry kamosi, to mi povedal moj gynekolog a odvtedy chodievam na testy.

donna11
20. jún 2014

@timuska26 ja som mavala nejaké obdobie zvysenu teplotu,teiz som byvala casto chorá,mam zníženú bunkovu imunitu a alergie.testy vsetky mozne mi robili,všetko ok.ked som si začala dávať doporiadku imunitu a zmenila robotu,zrazu všetko ustalo.kľudne to moze byt aj psychického pôvodu.

veve39
20. jún 2014

@timuska26 RTG pluc urcite ziadaj...mala som mesiace trvajuce priznaky - mierne zvysenu teplotu, neustale trvajucu unavu, vsetky vysetrenia negat., vzdy zaver "unava, prepracovanost" - nikoho nenapadlo spravit RTG pluc.....nakoniec to bola sarkoidoza pluc...co pravdze nemusi byt tvoja dg, ale nejaky problem v organizme urcite je

donna11
20. jún 2014

@timuska26 kašeľ a dychavicnost kľudne aj astma..na bronchyalnych testoch si bola?aj alergologickych?

timuska26
autor
20. jún 2014

@donna11 ja ked sa namaham vtedy mi vyskoci teplota, minule som uz mala 37,6 a doktor povedal, ze to uz nie je dobre.

timuska26
autor
20. jún 2014

@veve39 to mi budu este robit, teraz mi robili aj na boreliozu testy

timuska26
autor
20. jún 2014

@donna11 alergologicke mi teraz nerobia, az na jar

donna11
20. jún 2014

@timuska26 hej,to je jasné,ale bronchyalne na astmu ti spravia hocikedy.z toho tiež vedia veľa vyčítať.s tou teplotou som to aj ja tak mavala.

timuska26
autor
20. jún 2014

@donna11 na to ani nemysli moj doktor, bo mam zvacsenu stitnu zlazu a niekedy, ked dostanem prievan, tak sa mi zvacsia uzliny a tlacia na zlazu a aj kvoli tomu kaslem, to mi povedala aj endokrinologicka

donna11
20. jún 2014

@timuska26 jaj tak,tak potom na endokrinologii to riešiť,nech ti nastavia správnu liečbu,ta terajšia je asi nic moc,ked nemôžeš normálne fungovať.možno by som išla este na to kardio,vymyslí si,ze ked zaspavas tak ta chytí dychavicnost napr a jeho povinnosťou by malo byt ta poslať ku kardio.ked nie,zvazila by som zmenu dr,nakoľko ten tvoj ma divne praktiky vo vyšetrovaní.a ak bude kardio ok,skús podporovt imunitu,úplne vypni od tohto.