Mešká mi menzes, ale podľa výsledkov krvi tehotná nie som

dity13
4. dec 2014

dobry vecer, zienky, pred par dnami som sem pisala, ze mi meska menstruacia, po nechranenom pohlavnom styku asi 2 dni pred tym, ako mi normalne mala prist. Odvtedy som mala fakt vselijake ,,priznaky, ze mozno za tym meskanim je babatko, ale spravila som si 2 testy, jeden velmi skoro, asi na 5. den po styku, samozrejme, jedna palicka. a druhy dnes rano, a zasa len jedna palicka. Nedalo mi to, a hned som sla dnes aj na rozbor krvi, ale aj tam bol vysledok negativny. Co mi robi starosti je, ze aj napriek tomu menstruaciu stale nemam, pocitujem pocas dna akoby menstruacne bolesti, ale nic. Je to 1x, co mi takto meska a neviem, ako dlho by som snad este mala pockat, ci naahodou nepride, alebo mam hned utekat ku gynekologicke? Kedze som doteraz takyto pripad neriesila, obraciam sa na vas, ci s tym nemate skusenosti.
Dakujem ☹

luciafackova
4. dec 2014

len pockaj niekedy sa aj stane ze sa jedna perioda vynechá pockaj mesiac a ak by neprisla tak zajdi ku gynekologicke. hlavne sa neboj a nestresuj. pokial nemas silne bolesti je to v pohode.

ludlu
5. dec 2014

ja som išla hneď po týždni meškania a zistila mi zvýšenú hodnotu testosteronu ...

dity13
autor
7. dec 2014

fuuu, tak som si dnes rano vydychla, ked som sa zobudila a zistila som, ze napokon pani menstruacia dorazila 😉