Menzes mi mešká 7 dní. Môžem byť tehotná?

szandika92
17. feb 2023

Ahojte baby.menzes mi meska 7dni.5 den meskania som si spravila test bol negativni,mam mierne bolesti v podbrusku,je mi do placu za cokolvek a mam nevolnost nie len rano ale aj pocas dna.viac menej som len na sucharoch lebo vsetko mi smrdi..v rodine uz mame babatka a sestri vraveli ze este mam pockat.o babo sa snazime uz 2 roky.ale menzes mi meskat nezvykne

kat_
17. feb 2023

tak si sprav dalsi test, co my tu ine vyhutame...

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
musula
17. feb 2023

Ak nepríde smer gynekolog. Môže to byť aj cysta na vaječníku. Prešla som si tým.Testy boli negatívne a mala som aj nevoľnosti ako v tehotenstve.

zuzuliennka1
17. feb 2023

@szandika92 sprav este jeden/dva testy a ak budu stale negativne, urcite chod za gynekologom.
@musula ma pravdu, moze to byt aj cysta, mava to podobne priznaky ako tehotenstvo

bejbs123
17. feb 2023

7dni je uz dost na negativny test,ak nezvykne meskat ms,ak do 14dni meskajucej ms,ms nepride,tehotensky test,ak bude negativny,smer gynekolog.

zuzinka888
17. feb 2023

AK SI MALA SEX, ANO, MOZES BYT TEHOTNA!

bylinka25
17. feb 2023

@musula presne, aj ja som sa tak cítila. Doktorka mi po meškájúcej mennštruácii oznámila, že má cysty na oboch vaječníkoch, ale príznaky, ako bolesti podbuška, časté močenie, nespavosť, nechutenstvo, potom nadmerný hlad, citlivé bradavkyplačlivosť. A za tým boli práve zdravotné problémy.

musula
17. feb 2023

@bylinka25 presne to iste som mala do bodky.Ešte mi prichádzala taka slabosť do rúk a nôh. Hrozne stavy

bylinka25
17. feb 2023

@musula Presne počas toho mi všetko padalo z rúk, stála som neisto na nohách ako práve narodený koník. A bolesti v podbrušku, že som myslela, že mi všetko zdola vypadne. Už-už som som si myslela, že každú chvíľu dostanem, ale nič, len tieto príznaky.
Testy negatívne, nuž len toto to bolo.

lienka.7
17. feb 2023

@szandika92 pri meskani 7 dni by si uz mala riadne koľajnice. Cize tehotná (pravdepodobne) nie si. Mne raz meskal 2tt, potom som normalne dostala. Tiez som sa spočiatku tešila, ale testy negatívne boli. Raz mi dokonca vynechal uplne a to bolo z enormneho stresu, co sme mali v praci...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre