Meškajúca menštruácia kvôli chorobe

30. nov 2021

Ako dlho môže meškať menštruácia kvôli chorobe, liekom, stredu? Kedy je to potrebné už riešiť?
Už týždeň mi mešká menštruacia. Tehotenstvo vylučujem, nerobila som si ani test, s mužom som bola naposledy v októbri pred mesiacom, aj to mi deň na to prišla menštruácia. Plus manžel je po vazektomii.
Tento mesiac som brala 2x atb pre opakovaný zápal močových ciest. Tie druhé boli dosť silné. Plus som tento prekonala covid, našťastie len dva dni som bola prechladnutá, to bolo všetko. Prežila stresy, lebo aj deti boli pozitívne, nemali ľahký priebeh. Môže mať toto všetko vplyv na meškanie? Kedy to už riešiť?

1bambinko1
30. nov 2021

kludne to moze byt aj tyzden a podla mna aj viacej, ono aj ta samotna choroba s tym nieco spravi, plus tie lieky, takze len cakat.

silviazlat
30. nov 2021

Urcite lieky a stres… skúsila by som červene vínko, čučoriedky, alebo nejaký prírodný “vyvolávač”

emalka
30. nov 2021

Mozu to byt aj 2-3 mesiace, ked som sa dostavala pred par rokmi zo zapalu priedusiek a pluc tak som ich fakt asi 3 mesiace nemala. Potom sa vratili akoby sa nic nestalo

fednaja
1. dec 2021

To mám tak skoro bežne keď som aj len prechladnutá už rátam dni s tým že mi bude meškať, takže môže.