Meškajúca MS, bolesti brucha a pŕs, hlien - stretli ste sa s tým?

lolita18
23. jan 2020

Čaute ženy ... Mám taký problém že ku gynekológovy som objednaná až budúci týždeň utorok a už to neviem vydržať , googlim vsade vsetko mozne .. Naposledy som mala ms 23.12. Dnes mi mala prísť ,no nič .. Ale asi tak týždeň a 3 dni pociťujem bolesti , pichanie v podbrušku raz na pravej a raz na ľavej strane , taktiež aj na vaječníkoch .. aj v chrbtici .. Včera som mala také bolesti ako pri ms ..Dnes som mala biely ,gumovity hlien . Stretli ste sa s niečím podobným?
Obuv zvyknem mávať na začiatku mesiaca.

veronikaszabova
23. jan 2020

@lolita18 a preco si neurobis test?

lolita18
autor
23. jan 2020

@veronikaszabova S priateľom máme prerušovaný sex tak to nejak vylučujem .. Ale dali ste mi akurát chrobáka do hlavy ..takze sú to aj príznaky tehu?

veronikaszabova
23. jan 2020

@lolita18
Tak pokial ti neprisla MS a nechranis sa inak ako prerusovanym sexom, tak sanca na tehotenstvo tu je.

veronikaszabova
23. jan 2020

@lolita18 je tu velke mnozstvo zien, ktore su tehotne z prerusovaneho sexu.

lolita18
autor
23. jan 2020

@veronikaszabova Skôr sa bojím že sa sklamem keďže ms mešká len deň tak typujem na prechladnutie no fakt neviem 🙈 Dnes aj ten hlien som mala gumovity tak

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lolita18
autor
23. jan 2020

@ptmt1011 Aj ten hlien taký? Okrem toho som pociťovala aj také pichnutie vo vagine a potom to prestalo . Normálne s sa bojím , že mám nejaký zápal alebo podobne.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adusa1987
23. jan 2020

Ja som mala hlien ms bolesti a bola som tehu ine priznaky neboli len meskala ms

ukulela
23. jan 2020

@lolita18 pomoze ti len test. ale podla mna bolesti tak skoro po ovulacii su skor znakom zapalu/choroby, ako tehotenstva.

syslik81
23. jan 2020

ja to mavam ked som nachladnuta ... ale ms dojde .. v zime je to u mna bezne zial

lolita18
autor
23. jan 2020

@ukulela Ovu som mala od 6 do 11 medzi tým sme mali s priateľom sex (prerušovaný) ..

tanalyn
23. jan 2020

Urob si test, to je prvé čo by si mala urobiť keď ti mešká ms a máš nechránený sex. Prerušovaný sex nie je ochrana

danielinaa
23. jan 2020

Kludne to moze byt tehu. Ale az zistis, napis, zvedava som na rozuzlenie. 🙂

zuzubb007
23. jan 2020

Test mal byť spravený ako prvý a potom hádat ostatne