Meškanie menštruácie 10 dní a negatívny test

sima12_345
24. feb 2021

Ahojte žienky chcela by som sa Vás opýtať stalo sa Vám niektorej už že vám meškala menštruácia 10dni a keď som si spravila tehotensky test je negatívny ale musím dodať že mám za sebou druhé antibiotika môže to byť aj z nich? Mate niektorá s týmto skúsenosť a ak áno keď ste brali antibiotika po kolkych dňoch vám začala menštruácia... vopred ďakujem za každú odpoveď.

ki_ki2
24. feb 2021

@sima12_345 mne po 23 dňoch ..a áno antibiotiká majú na to vplyv a aj choroba / zápal ktorý si liečila s antb 😊

sima12_345
autor
24. feb 2021

@ki_ki2 ďakujem veľmi pekne no som zvedavá kedy mi začnú 🙏 lebo začínam mať obavy

liiiiii
24. feb 2021

@sima12_345 Určite to môže byť aj prekonanou chorobou a užívaním antibiotík. Predsalen je to zásah do tela a chvíľku to potrvá, kým sa to dá dokopy. Ak máš obavy, asi bude lepšie, keď sa poradíš s gynekológom a budeš si aspoň istá. 🙂

aniko2
25. feb 2021

Ahojte baby, nechcem zakladať novú tému tak píšem sem. S priateľom sme spolu spali tento mesiac len raz keďže bol odcestovaný a potom mal karanténu. 21.2 mi mala prísť menštruácia a 20.2 sme spolu spali (nemala som mať už plodné dní). Styk bol bez ochrany (prerušovaný). Teraz mi mešká menštruácia 4.deň. Má podľa vás zmysel robiť si test? Úprimne nepredpokladám, že je šanca na tehotenstvo. Už polroka máme prerušovaný styk (viac krát za mesiac) a ešte sa nepodarilo..

ki_ki2
25. feb 2021

@aniko2 ahoj myslím že tehu to nebude ,skôr ti mešká z nejakého iného dôvodu . Ale pre dušu na mieste urob ten test 🙂

aniko2
27. feb 2021

@ki_ki2 Zatiaľ mi menštruácia neprišla no od styku prešlo len 7 dní tak aj kebyže náhodou, test by to asi ešte neukázal, tak som sa rozhodla počkať ešte a budúci týždeň si spravím 🙂 Ak nič , pôjdem k doktorke.