Meškanie menštruácie

7radka3
15. feb 2019

Dobrý deň, možno je to stála otázka... Ale ja už som zúfalá... Mám už 37 dní od poslednej menštruácie, áno, mešká, v poslednej dobe mi meškáva pravidelne...lenže vždy keď mi aj meškala, alebo aj pravidelne chodila týždeň pred ma boleli prsia. A teraz nič. Ako hovorím, týždeň pred ma prsia bolia,a stále nič. V podbrušku ma sem tam omina a mám viac výtoku...nechcem hneď robiť z komára somára. Test si nechcem ešte robiť a ani som si není vedomá že by som mohla byť tehotná.

gabuliacik
15. feb 2019

@7radka3 test si urcite urob,tym zacni. A ak je negativny,tak sup k lekarovi. Mozes mat nejake zdrav.probl. Drzim palce

7radka3
autor
15. feb 2019

@gabuliacik veď práve...už mám aj celkom blok si robiť test. Zakaždým mierne sklamanie. Neplánujeme druhé dieťatko, no vždy keď mi mešká, v kútiku duše tajne aj dúfam. No vydržím ešte do pondelka.. Ak ma nezačnú bolieť prsia (čo je predzvesť prichádzajúceho menzesu)testnem sa.. Ale to si nemyslím...

katka13katka
15. feb 2019

@7radka3 tiez som mala problemy s menstruaciou, nakoniec to bola cysta. Chod k lekarovi urcite ti lepsie poradi. 🙂

darina746
18. feb 2019

Tak potom na co sa pytas? Ono to moze byt kopec zdravotnych problemov, ktore mozes mat a preto ti takto meskava menzes, no to chce potom navstivit lekara a nie sa takto kazdy mesiac strachovat