Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Meškanie menštruácie 8 mesiacov po pôrode.

Menštruácia po pôrode
miruschkar
22. sep 2019

Ahojte chcela by som sa spýtať ci je tu niekto kto mal podobný problém ..mám 8 mesiacov po pôrode, menštruáciu som mala pravidelnú avšak teraz mi už mešká týždeň. Mala som aj dosť stresu a niečo som nabrala po pôrode čo sa teraz snažím dať dole avšak zatiaľ to boli len dve kilečka. Ak mi bude meškať viac kedy mám ísť ku doktorke ? Koľko Vám najviac meškala menstruacia a dostali ste ju? Tehotná niesom teda aspoň žiadny test neukazuje všetko negatívne. Ďakujem

marianna_peskova
22. sep 2019

Ja som prvýkrát dostala krámy deväť mesiacov po pôrode. Momentálne mi meškajú jedenásty deň. Tehotná nie som. Sestra ma upokojila, že môžu meškať aj niekoľko mesiacov a je to úplne vporiadku. 😊

miiceencoovaa
22. sep 2019

@miruschkar ja som po porode 9 mesiacov, prvýkrát mi prišla po mesiaci, potom 2 mesiace nič, potom zas prišla a teraz prišla až po vyše 3.mesiacoch 😀 tak máš čas ešte, už som bola aj objednaná k dr a tyzden predtým ako som tam mala ísť mi prišla 🙂

miruschkar
autor
22. sep 2019

@miiceencoovaa ja nekojim ale od začiatku takze tým to určite neni .. 🙂 ja som mala ms hneď od začiatku po pôrode a pravidelnú a teraz toto .. za koľko si volala doktorke keď ti meškali ?

miruschkar
autor
22. sep 2019

@marianna_peskova to vážne ? A prečo je to v pohode ? Neunaví to daky problém? Cystu a podobne ?

zuz02
22. sep 2019

Podľa mňa je to ok, ak teda nemáš iné príznaky. Mne môj doktor vždy vravel, že po pôrode je normálne hocico: mat menzes - nemať menzes-mat pravidelný - mat nepravidelný. Čiže čokoľvek, pretože to trvá, kým sa telo a hormóny zase dajú do normálu. Ak máš ale pocit a aj iné príznaky, tak zbehni k doktorovi.

miiceencoovaa
23. sep 2019

@miruschkar ja som tiež nekojila po porode
Po 2,5 mesiacoch som volala dr

miruschkar
autor
23. sep 2019

@miiceencoovaa takze je to skoro volať po týždni?

miiceencoovaa
23. sep 2019

Tu začni písať odpoveď...

Odošli