Meškanie menštruácie - bolesti v podbušku

skatte
25. jún 2008

Ahoj,možno ste sa už s niečim podobných stretli, a možno mi budete vedieť poratiť. Pred tromi mesiacmi som vysadila HAK, menštr. na to som dostala normlne, no teraz ked sa chceme začať snažilkovať som ju nedostala, mešká už cez dva týždne,,,no to by nič nebolo. Od kedy som ju mala dosťať mam mierne bolesti v podbrušku, je to neprijemne,,,stale ako keby som už, už mala dostať mrchu. Bojim sa, či nemam zapal, no tie už poznam, lebo už som ich mala....tehotna nie som, robila som si už dva testy s odstupom času ☹ Ja viem, že treba doktora , len ho tu nemam a tak skoro sa k nemu nedostanem 🙂

fyalynka
15. apr 2009

ja by som skusila test tak max 1-2 dni pred ocakavanou ms, naco byt zbytocne sklamana... 😒

lufinka83
15. apr 2009

monana, myslíš ,že by som to nemala riskovať?

lufinka83
15. apr 2009

viete, čo je najlepšie?že arašídové chrumky,ktoré som mala rada teraz ked jem mi chutia ako polystirén 😀

lufinka83
15. apr 2009

fyalynka, dlho sa nesnažíme...asi tak trištvrte roka...ale to beží... ale toto...snád ma moje telo nesklame 😀

monana
15. apr 2009

lufinka hovori sa ze ta inekcia neubilzi, moja kamoska takto dostala inekciu, lebo jej meskali a ona si nepripustila ze je tehotna, isla na gyn. s tym ze chce inekciu a ju aj dostala. Bola tehotna a babu sa nic nestalo.
Mne neskala 16 a vydrzala som radsej kym sa sama spusti. Bola som aj na gyn a ked ma pozrela doktorka ultrazvukom povedla ze som neni tehu, tak ja som si aj tak nedala pichnut inekciu, lebo doktorka povedala ze sa urcit o par dni spusti - aj tak bolo za 2 sa spustila. Je to na tebe ako sa rozhodnes. Ja by som pockala

fyalynka
15. apr 2009

niekedy staci ked clovek pocuva svoje telo a to mu povie viac ako dr. 😀
ja ti moc prajem, aby si bola tehu, tak snad ta telo teda nesklame 😉

lufinka83
15. apr 2009

monana, mne povedal doktor,že ked sa spustí sama môže trvať lubovolne dlho :-0 .. tebe trvala normálne?

lufinka83
15. apr 2009

fyalynka,..no snád nie...a ak aj áno...tak sa posnažíme dalej... 😝

lufinka83
15. apr 2009

chcela som napísať, no snáď áno 😀

fyalynka
15. apr 2009

😉 raz to MUSI vyjst 🙂

lufinka83
15. apr 2009

raz určite... 😎

monana
15. apr 2009

Ano normalne 3 dni ako vzdy. Ja mavam cyklus tak 31 az 33 dni ale vtedy to bolo 45 dni

lufinka83
15. apr 2009

ja mávam 28 dní... no ted je to už ...44 dní...

monana
15. apr 2009

lufinka ja si neras BT?

monana
15. apr 2009

ci si meras bazalnu teplotu som sa chcela spytat, ja som tak zistila presny den ovulacie 😉

monana
15. apr 2009

Este k tej inekcii som chcela, ze krvacanie sa nedostavy hnet ale az do 10 dni - myslim 😒

lufinka83
15. apr 2009

no viem...on vravel cca.14 dní

lufinka83
15. apr 2009

BT si nemerám... nechávam tomu voľný priestor,že ak otehotnieme tak otehotnieme ak nie tak nie... nesnažíme sa veľmi...proste si užívame milovanie a ak sa podarí baby tak budeme len radi 😀

zzuzzu
16. apr 2009

fyalynka, polsedny sexik bol pred tyzdnom... predtym sme sa snazili skoro kazdy druhy den 🙂 ... aj cez ovu...MS mavam celkom pravidelnu... a nebola som ani prechladnuta, takze MS nema dovod meskat...

zzuzzu
16. apr 2009

baby priblizne na kolky den sa oplodnene vajicko uhniezduje v maternici?

zzuzzu
16. apr 2009

fyalynka... a mam antikoncepny kruzok... MS mi vzdy chodi na cas... myslis, ze by som mohla otehotniet aj ked mam HAK?

janocka
24. apr 2009

zabka4 • Včera o 19:18
ahojte baby,mam problem s kt.potrebujem pomoct.Mala som tento mesiac s priatelom nechraneny sex v zaciatku plodnych dni. od minuleho stvrtku ma boli brusko ako keby som mala dostat ale v pondelok som bola u doktora a kukal ma a povedal ze ak do dvoch tyzdnov mi nepride,mozem byt eventualne tehotna.vravel ze je este skoro aby mi tam bolo vidno plod.pichol mi vyvolavacku ale menstr. stale nemam.

skalnicka • 1d • Včera o 21:29
ja ked som bola tehu, tak som bola dva tyzdne presvecena, ze uz uz to pride..a prisiel Alex po 9 mesiacoch 😀 😀 😀

laska.nezna.hranic • 34tt • Včera o 21:29
tak pak nezbývá než počkat a za pár dní zkusit testovat 🙂 případné mimi by bylo chtěné?

martinka2000 • 2d • Včera o 21:36
ahoj zabka4 a kdy ti dali vyvolavacku?ono bricho boli kdyz jsi tehu tak jako kdyz mas dostat ms ja myslim ze v tom neni rozdil v te bolesti a delala sis test doma??

babullka1 • 29tt • Včera o 21:47
ja som bola tiez presvedcena ze uz uz to dostanem a nakoniec mi to uz neprislo,brucho ma bolelo presne ako pri kramoch...test si si nerobila?

editah222 • 18tt • Dnes o 07:15
Já jsem to měla stejně, břicho bolelo jako před menstruací a tak já furt čekla. Když to trvalo už 4 dny a pořád nic tak jsem si udělala test, a ejhle byly tam // jak vyšité 😀

reni25 • snž • Dnes o 08:41
Ahoj, aj ja mám teraz taký problém, už 7dni mi meška MS a strašne ma pichava cez den v podbrušku, prsia mám naliate, test si bojim spraviť lebo už dlhší čas sa pokúšame o baby a bojím sa sklamania. Myslíte že mozem byt tehu???

zzuzzu • Dnes o 09:41
ahoj reni25... a mas este nejake ine priznaky? mohla by si byt tehu 😉 ... pockaj este 3 sni a urob si testik... drzim palceky 🙂

janka1874 • 1d, 12tt • Dnes o 10:35
reni25 ja som na tom bola podobne a už aj malú mám a už aj druhé bábo čakáme neboj sa ničoho ale ešte s testom počkaj aspoň bude presnejší

martinka2000
28. apr 2009

ahoj poradite mi nekdo prosim?vcera jsem mela dostat ms ale jeste nic udelala jsem si rano test s citlivosti 10 ale byl negativni mam to brat jako ze tedy nic?je asi hloupost ze by byl jeste pozitivni kdyz ms uz meska a takhle citlivy test byl negativni?

martinka2000
28. apr 2009

😨

bambibam
28. apr 2009

AHOJTE mne zaberá pohár červeného vínka a teplý kúpel. ináč chodia ako švajčiarske hodinky, terajšie testy neklamú ,ale martinka niekedy motyka vystrelí

martinka2000
28. apr 2009

ahoj my se o mimi snazime uz 9mesiců ale nejak nam to nejde posledni 3 mesice neverim testům tak se chci jen ujistit 😀

bambibam
28. apr 2009

my sa snažíme asi 6 rokov a stále nič. Nijak sa to nelepí. ☹

martinka2000
28. apr 2009

a co doktori na to??to je des bes to ti nezavidim to je pekna doba to musi byt na hlavu co?

bambibam
28. apr 2009

no pripravujeme sa už na IVF a je to naprášky hlavne ked môj muž je s 9 detí a všetci okolo rodia ako na páse a mi nič ,ale ešte sa tento rok posnažíme a potom sa asi vykašleme na to a pojdeme stavať chalupu.

martinka2000
28. apr 2009

vetsinou to je tak ze kdyz to hodis za hlavu tak se to podari ani nevis jak jak se na to porad mysli tak to pak nejde a nejde ale pokud jste oba zdravi tak pak nechapu proc vam to nejde to verim ze to neni jednoduchy kdyz tikaji hodiny a nejde to a vsude okolo je plno deti to je s toho clovek pak uplne mimo