Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Meškanie mesiačikov

lu91
14. júl 2014

Ahojte 😉 dnes je to 6 deň čo mi mešká menštruácia. Tehotenské testy, ktoré som si robila boli negatívne. Vybrala som sa k doktorovi, ale tam som zistila že ma dovolenku a ordinovať začne až o týždeň. Doktorka ktorá ho zastupuje berie od neho len súrne prípady. Žiadne bolesti ani nič nemám. No trošku ma pobolievajú prsia a mam aj zväčšené podbruško presne ako pred menštruáciou. Opýtať som sa chcela či máte s tým niektorá skúsenosti a či podľa vás bude stačiť keď počkám na môjho doktora. Veľmi pekne Dakujem za vaše odpovede- 🙂

lulu369
14. júl 2014

@lu91 Ahoj, určite bude stačiť, keď počkáš na svojho doktora... Skús ešte pár dní (cca 2-3 dni ) počkať a test urobiť znova. Možno si mala ovuláciu neskôr a preto ti test ešte nič neukázal 😉

zdena12345
14. júl 2014

myslim, ze sa netreba nikde ponahlat. mne dokonca doktor povedal ze k nemu mam ist az v 7-8t aby isto videl srdiecko. nech nemusim chodit X-krat. lebo ze este to ze je zarodocny vacik, nemusi znamenat ze sa v poriadku uchyti a ze sa plod bude dobre vyvijat....
test si urobit znova o par dni. a este z vlastnej skusenosti: je dobre pockat taku dobu na test ako udava vyrobca. ja som totiz vzdy pockala kym sa objavi druha ciarocka (kontrolna) a ziadne take ze 5 min cucat na test. az raz som ho nechala na umyvadle a ked som dosla znova na wc pozeram, ze test pozitivny. a dodatocne som vyhrabala este starsi test z kosa a ono aj na tom boli 2 ciarky, len mne sa na ne nechcelo cakat🙂

bonaqa2013
14. júl 2014

aj tak niektorí lekári dávajú tehot. knižku až po 10 tt. Do 10 tt je veľa potratov. Času máš habadej....

my_angel20
15. júl 2014

Ahojte.ja som si od piatku robila tehu testy a všetky vyšli pozitívne. prišla som k lekárovi, robil sono, že niečo tam je, maternica zhrubnutá, ale že musí zobrať krv..dnes som volala pre výsledky, ktoré boli negatívne-tehu nie som. menzes mešká 4 dni, tehu testy pozitívne..tak mi lekár kázal ísť hneď kúpiť test, hned som kúpila pre istotu 3.. jeden samej pre seba a druhý k doktorovi..ten môj mal za 5 min 2// u lekára taký istý test nič-jedna čiarka..tak nič musím počkať o týžden na kontrolu, že čo sa bude diať. nedalo mi to samozrejme prišla som domov mala som ešte jeden test aký som pred 15 min dala sestričke.vyšli mi 2// silné.. ja tomu nechápem. máte niekto podobné skúsenosti so šťastným koncom???

sybo5
15. júl 2014

@lu91 nazdar. Nemaj stres. Ak si tehotná, tak určite skor, ci neskor sa na "to príde", či cez testy, alebo od doktora. Baby radia dobre...skus tehu test o pár dní neskôr. Daj tomu čas. Ešte si ho dosť užiješ, ak to vyjde.. 🙂)

nigguska
16. júl 2014

@my_angel20 ak vyslo z krvy HCg negativne tak pravdepodobne tehotna nie si a testy len falosne duchuju....najlepsi test aky moze byt,je z krvy a ten ti vysiel negativne...pre istotu nech ti dr zoberie este raz krv a pockaj opat na vysledky. ak budu opat negativne,tak treba dat vyvolavacku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli