Môj frajer bral lieky na nabratie svalov a má problém s erekciou

15. jún 2020

Ahojte prosím vás môj frajer bral nejaké lieky aby rýchlo nabral svaly ale už to neberie neviem koľko a neviem či sa to zdá mne ale zmenšil sa mu penis a ma problém s erekciou proste sex nemáme pretože sa mu ani nepostaví bol aj u lekárky ale tá ho poslala na urologiu keby si kúpi lieky na erekciu tak by mu to pomohlo? Nevieme čo robiť veď toto je zúfalstvo ďakujem za rady

kiki68
15. jún 2020

To je dan za uzivanie steroidov. Proste to telo moze aj rychlo zareagovat. Bud sa mu do polroka nastartuju telesne funkcie alebo nie. Teraz byt nim padim k andrologovi co s tym dalej a ako mu mozu pomoct. Chlapec musel strasne svinstvo sypat. Tiez by som odporucala komplet interne vysetrenie ( hlavne srdce, oblicky, krvny obraz) .

autor
15. jún 2020

@kiki68 ďakujem ja som ani nevedela že niečo berie on sa mi priznal až keď začal byť s týmto problém bol u lekárky a ta mu dala nejaký čaj a urológovi ale myslím si že toto nepomôže

kiki68
15. jún 2020

Ved to chalani ani casto nevedia co v tom je. Poznam to z fitka, su tam dvaja manici, co to dealuju. Maju okolo seba krdel nabuchancov ako dokaz ucinnosti a podla mna ani nevedia co to je za svincik. Nech priatel riesi radsej. Doktorka nech sa odporucanie k andrologovi a na interne. Oni uz budu vediet co s nim robit.

pseudomonas87
15. jún 2020

Treba ist k urologovi /andrologovi, po užívaní takýchto latok/hormónov sa môžu aj Semenníky zmenšiť, a plno iných problémov napríklad obličkové kamene....

s_a
15. jún 2020

tak sypal sa "liekmi" na svaly a ty do neho chceš sypať ďalšie lieky, len aby ste mali sex.. ? treba najprv komplet vyšetrenie podľa mňa

janka_266
15. jún 2020

Že lieky na svaly...... 😂

heidy222
15. jún 2020

Suhlas s @kiki68 . Bral androgeny Tak telo zabudlo produkovat vlastny testosteron. Zostava Len cakat a modlit sa co sa hormonalny system nakopne. Navstivit androloga urcite odporucam. A hlavne tam potom nezatlkat a presne povedat co, kolko, dokedy.

leuchtturm
15. jún 2020

a hlavne nebrat dalsie pokutne latky!!!

hopsadobrandejsa
15. jún 2020

Nic take ako "rychlo nabrat svaly" neexistuje. Na to existuje jediny liek a tomu sa vravi zdrava zivotosprava a pravidelne cvicenie.

Ja osobne som teraz tiez vo faze treningu, ale protein je len doplnok stravy ( hlavne pre nas hardgainerov ). Steroidy? Nikdy v zivote. Tomuto som sa vzdy vyhybal oblukom.

Bohvie co za svinstvo do seba sypal. Steroidy ta obvykle len nafuknu. Ziadna skutocna sila sa v tych rukach neskryva.

Malokto asi pocul o ruskom Popeye-ovi. Chalan tiez chcel rychlo svaly tak si pychal synthol do bicepsu. Vysledok katastrofa.

Ako uz tu baby spomenuli, tam bude zrejme problem s prirodzenou produkciou testosteronu. Nic zavideniahodne.

bororka
4. júl 2020

Nechcem obraňovať sypanie, ale aj tu sú rozdiely čo sype a ako sype. Najpodstatnejšia je kúra po sypaní, ktorá naštartuje späť vlastný testosterón. Teraz môže buď čakať, alebo riešiť. Držím palce