Môjmu partnerovi nejde úplne stiahnuť predkožka

22. apr 2021

Dobrý deň.
Môjmu partnerovi nejde úplne stiahnuť predkožka, pri sexe ho to boli a to je kameň úrazu chyba mi sex aj on by ho chcel ale nemôže ho mat.
Zatiaľ som mu poradila slezovy krém od justu tak si ho natriera ráno večer vraj je to trochu lepšie no ja sa obávam keďže je už dospelý že to bez obriezky už nepôjde.
Lenže on obriezku odmieta 🙁
Nemáte ešte nejaké typy ako ju stiahnuť úplne a bezbolestne?

deedol
22. apr 2021

to musi pozriet lekar. su na to specialne (tusim) kortikosteroidne kremy, ktore sa pouzivaju u deti na uvolnenie a su ucinnejsie ako slezovy z justu.
pripadne je nejaka operacia, ze sa neodstrani cela predkozka, ale len sa to nejako nareze (neviem detaily, len som to niekde citala).
kazdopadne smer lekar.

lylyjana
22. apr 2021

manzel ked mal asi 18rokov bol na operacii, sam to inicioval a teraz po viac ako 10rokov by nemenil, vsetko v pohode.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
betty_image
22. apr 2021

Treba zájsť určite k urológovi a poriešiť problém.

john3535
22. apr 2021

Koľko ma partner rokov? Viedol sexuálny život aj pred tebou?

sissy27
22. apr 2021

Ja by som z tej obriezky takú drámu nerobila, má ju hádam polovica mužskej populácie a zdá sa, že sa majú dobre 😃 a určite lepšia obriezka ako si za celý život neužiť sex.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hipuska
22. apr 2021

To musí posúdiť lekár. Či nejde stiahnuť preto, lebo je úzka alebo preto, že je prirastena. To takto ťažko...

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
john3535
22. apr 2021

V tom prípade je to normálne,je to len vecou poviem cviku, sexuálnou aktivitou, masturbáciou sa to poddá, najlepšie počas sprchy,postupne pokiaľ pôjde, poprípade vie použiť kortikoidnu mastičku,ale tá je len na predpis,nech si ju vyžiada u lekára. Môže to trvať dni,aj týždne kým sa mu uvoľní. Žiadna obriezka!

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
meluela
22. apr 2021

Urcite nech zajde k urologovi a ten mu da kortikoid na 3 mesiace. Ak mu to len trosku nejde, tak by sa to malo pekne uvolnit. Obriezka sa inak da robit aj ciastocna. Nech sa poradi s lekarom a netrpi zbytocne.

kataka10
22. apr 2021

Tu si mozes precitat o zakroku. Robi sa to bezne. Aj manzel to mal robene ako dieta a teraz nema ziadny problem. https://chirkoz.sk/muzska-obriezka/

hviera81
23. apr 2021

a sam si to robil ako?
a nesuhlasim s tym, ze ak ma obriezku, je necitlivejsi, mala som starsieho, dost cez 40, obrezany, a teda mal problem skor opacny 🙂 vydrzal iba kratko... bez viagry, bez cohokolvek....

bennn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katym77
7. máj 2021

Ďalšia zanedbaná preventívna prehliadka u detského a dorastového lekára....

littledaisy
22. máj 2021

V zahraničí predávajú aj takúto alternatívu... Je to na postupné rozťahovanie-take akoby prstienky :D
https://www.phimocure.net/
Viaceré recenzie uvádzajú, že to pomáha, ale treba trpezlivosť... Osobné skúsenosti nemám. Ale asi lepsie ako obriezka.