Môžem jesť šľahačku, keď ešte dojčím?

filomenia
28. dec 2017

Ahojte zeny moztee mi prosim vas poradit..kojim svoje dieta a chcem sa opitat ci mozem jest slahacku ..?

beky1813
28. dec 2017

A preco by si nemohla? 😮

bosoriak
28. dec 2017

@filomenia myslis ako pocas kojenia? Mozes, len pozor, aby si si babo nezaprasila, ked ti kvapne z lyzicky. 😀 Mozes, samozrejme, ak nemate ani jeden LEKARSKY DOKAZANU alergiu na mlieko.

P.S. ja som bezne jedavala pocas kojenia s dcerou na prsniku a veruze sa jej obcas uslo omrviniek alebo perkeltu na licko 😀

filomenia
autor
28. dec 2017

Myslim tak vseobecne ci mozem jest slahacku nie pocas kojenia...a dzus jablkovy nozem pit? Je to moje prve dieta a neviem co mozem ked kojim

beky1813
28. dec 2017

@filomenia jasne, ze mozes, doteraz si co jedla? Suchy chleba?

andovka007
28. dec 2017

Žienky nie v zlom ale načo tie ustipacne poznámky...😏záleží od bábätka môj syn mal také koliky že som naozaj jedla skoro len suchý chleba :p nemohla som nič smotanové a kooopec ďalších veci.takze žiaľ nie každá žena môže všetko počas kojenia.😏

filomenia
autor
28. dec 2017

Ved prave preto sa pitam bojim sa jest hocico davam si velky pozor co zjem

beky1813
28. dec 2017

@andovka007 preco ustipacne? Dieta ma min.1,5 mesiaca a teraz sa zaujima, co moze jest? Ved to nie je pausalne u kazdeho rovnakeho a kazda si to musi odsledovat sama, ci nieco skodi.

andovka007
28. dec 2017

Samozrejme že každá si to musí odsledovať sama čo škodí a čo nie..ale žiaľ väčšinou sa ženy pozastavujú nad tým prečo sa niekto pýta či môže napríklad šľahačku...ja som len podala vlastnú skúsenosť že som takmer jedla len suchý chleba 😛autorke príspevku tiež odporúčam len skúšať 😉

bosoriak
28. dec 2017

@filomenia Zalozime pre teba inu otazku: zeny, z coho vase deti pri kojeni naduvalo? Dostanes vela odpovedi a mozes si vybrat, comu sa vyhnes. 🙂

Za mna: kapustnica, drozdova pomazanka, kari omacka, strukoviny. Pri vsetkych troch.

zajkula62
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mischelin89
29. dec 2017

@filomenia my papame uplne vsetko. Aj ked sa s manzelom obcas v noci zobudime na synove prdkanie v style stareho chlapa :D ale neboli, netrapi, nema nafuknute brusko, je spokojny, neriesime. Treba vyskusat, nepytat sa druhych. Co jednemu babatku nevadi, ine moze potrapit, takze treba zistit, ako je na tom tvoj drobcek.

stanulienkat
29. dec 2017

V ziadnom pripade nic nejedz 🙂, az ked ti skoncia prazdniny a vratis sa do skoly a prestanes si tu robit prcu 😂. A si na materskej streanke, tak zacni pouzivat zdrobneninky a davaj este stupidnejsie otazky, aby si zapadla. 😇😅😂