Môžem otehotnieť bez menštruácie?

siska765
16. feb 2013

caute baby,kto mate podobne skusenosti alebo ste o niecom podobnom poculi?ja uz vela rokov mam problemy s vysokym prolaktinom a aj jem tabletky aby sa znizil a mestruacia chodi ako chce cca raz za mesiac alebo niekedy aj za mesiac a pol ale v januari som vobec nedostala a zaciatkom februara som mala len dost silne spinenie cca 2 -3 dni ale doslova krv to az nebola.neviem ako to mam chapat ,ci akoze menstruacia prebehla alebo nie.chcem otehotniet.da sa otehotniet aj bez menstruacie?dakujem za vsetky odpovede.P.S.gynekolog ma videl ,ziadne cysty ani nic podobne nemam len tie hormony su zvysene.

ivka1985
16. feb 2013

Ahoj...ja som mala po vysadeni antikoncepcie menstruaciu pol dna max jeden den. Otehotnela som na prvy pokus🙂 dolezita je ovulacia.

3kolka
16. feb 2013

Ja som tiež po vysadení antikoncepcie nemala menstruáciu 4mesiace a podarilo sa nám otehotnieť až po prvej...ako píše ivka záleží od ovulácie

nikustomo
16. feb 2013

mohla by som otehotniet aj hned po vysedeni antikoncepcie na vsetkych forach je napisane ze mozem ale aj nemusim ma niekto skusenosti s tym prosim napiste mi

andy57
22. júl 2016

ahoj ja som po vysadeni antiky hned otehotnela.

gastanka32
22. júl 2016

vsetko sa da len nie kazdemu sa to podari 🙂