MUDr. Hartel v Žiline a jeho pomoc pri problémoch

nawara
2. feb 2015

Ahojte, chcem sa Vas opýtať, či sa niektorej z Vas podarilo otehotnieť za pomoci Dr. Hartela a jeho liečby. Snažíme sa o babo ale samozrejme sa nedarí, nemavam menstruaciu a ani ovulaciu. Dostala som Duphaston a tento mesiac mi po jeho vysadeni opat neprisiel menzes. Volala som do ambulancie a že na 14tý den mam prisť na vyvolavacku. Testy som si robila 2 a boli negativne ale to sestrička ani nemala namahu sa ma opytat... Ja mam len pocit, že ta liečba nejako "stagnuje". Kamaratka k nemu chodi tiež s podobnym problemom a je tam aj castejsie na kontrole aj jej ponuka nejake vitaminy. Ja si chodim len predpisovat ten Duphaston a tam to konci. Z vlastnej iniciativy som 2 mesiace brala Inofolic a teraz chcem skusiť Gynex. Mate niekto tiež taketo skusenosti?
Dakujem

lencuskac
2. feb 2015

Doporucujem Helios Martin. Profesionalny prístup a nám pomohli tak ze na prvý sup s duphastonom, folikulometriou a pregnylom to vyšlo.

nawara
autor
2. feb 2015

Tiež uvažujem o navšteve Heliosu

evittam
2. feb 2015

@nawara Urcite prec od Hartela,jemu ide len o prachy a profesionalita nulova...

nawara
autor
2. feb 2015

Tak zas je prvy, ktory moj problem rieši ale asi sa mi len zda ten postup taky "lenivy"

fifitko25
2. feb 2015

@nawara mne pomohol. Nasadili sme clostil - pregnyl - utogestan, chodila som na folikulometriu. Vyslo nam to na 4ty mesiac

nawara
autor
2. feb 2015

a mam mu nejako navrhnuť aby mi dal niečo naviac? Boh vie, ci mi ten duphaston staci

marry1515
9. júl 2015

Ja som chodila k jednej podarenej doktorke a keď som jej povedala, že už viac jak rok ´sa snažime´ o 2 bábo, zdrbala ma že na to príliš myslím, že sa mám zamerať na nejaký iný ciel a ono to príde samo :-/ - no proste trúbka sprostá...
Po tomto incidente som sa prihlásila p.Dr.Hartelovi a po 4mesiacoch už sme sa radovali.... Zo začiatku som užívala Duphastom, estrimax, pregnyyl, tiež som absolvovala folikulometriu... To nezabralo tak mi nasadil clostil- to sa užíva 2 cyklusy a potom prestávka a znova 2x. lebo sú to silné lieky.... Užila som 1x a asi 2týždne ma chytila depka že na to všetko kašlem že ma nebaví ´žrať´ lieky tak som všetky povyhadzovala ani na folikulometriu nešla-jednoducho som to vzdala ☹. No a po 3-4týždňoch som volala sestričke že mi meškajú, či môžem dojsť na krv a výsledledok bol pozitívny 🙂...... Ešte pred tým ako som išla k Hartelovi, som brala Inofolik a poviem ti to je taka capina ako tabletky na chudnutie! Možno ako doplnok na upravenie cyklu po antike, to hej, ale že by si z neho otehotnela.... no tomu vôbec neverím.
Takže ja vrelo odporúčam Hartela

gabikkas
9. júl 2015

Jednoznacne odporucam Wallenfelsa na solinkach v ziline...venuje sa neplodnym parom...dufaston je velmi slaby, on dava utrogestan...robi nakomplet vysetrienia, odbery a podla toho sa potom riadi co vyslo z krvi...posle ta aj na endokrinologiu ak treba atd...mozes k nemu ist aj na konzultaciu aj ked nie si jeho pacientka, ale to sa plati samozrejme, lebo on od poistovne nedostane za teba nic....pocula som, ze Hartel dosl zlenivel, zato jeho poplatky nie su male...Wallenfels od zien vobec necucia peniaze, ale naozaj sa seriozne snazi pomoct...ked je aj zena tehotna, tak neustale kontorluje hladinu progesteronu a upravuje davky podla potreby a nie len tak od brucha, ale podla vysledkov z krvi...
@nawara

gabikkas
9. júl 2015

@nawara Helios ti neriesi pricinu, preco sa ti neda otehotniet...len vytahuje prachy od ludi...