Mykoplazmy a Ureaplazmy - ako sa ich zbaviť?

katulienkaja
25. máj 2019

Ahojte, uz dlhšie sa neviem zbaviť mykoplazmy a ureaplazmy v posve. Dlhodobo ma trápilo svrbenie a pálenie tam dole aj vytoky az sa nakoniec zistilo tieto pliagy😕 brala som Deoxymykoin a Summamed (ATB) aj koloidne striebro ale nič nezaberá. Partner bol na vyšetrení našťastie on to nemal zistené tak sa liecim iba ja no nič nezaberá. Dosť mavam aj bolesti v podbrusku a v krížoch uz neviem co vyskúšať ďalej.Ak ste mali podobný problém prosím co vám pomojlo? Ďakujem ☺

karmela
25. máj 2019

@katulienkaja tak gynekológ by ťa mal liečiť ďalej a tiež partnera.Kym nebudeš mat negatívny ster.Nato sú len atb a preliecit sa musí vždy aj partner a počas liečby mat celibát

katulienkaja
autor
26. máj 2019

@karmela ďakujem za info ☺ ten celibat máme veru alebo keď tak iba s ochranou 😕 manžel bol na stere u urologa a jemu to nezistili. Môže to byť aj tým že ja mám slabú imunitu a telo sa s tým nevie vysporiadať ani keď mi dávajú antibiotiká 😢 mala si s tým skúsenosti? Ak áno čo zabralo tebe alebo ktoré ATB?

karmela
26. máj 2019

@katulienkaja áno mala nám zabrali hneď prvé atb muž mal silnejšie ako ja.Jeho som ani neposielala k urologovi moja Dr predpísala lieky aj preňho hoci to je už dávno ale sex ani s kondómom sa neodporúča ani wellness a preliecit obaja.Neviem keď to máš ty a partner nie.No počula som že niektorým párom zabrali až tretie atb.A stále sa berie ster po užiti prvých ak je pozitívny nasadia sa iné atb až kým je negatívny výsledok.Davaj si aj probiotiká aspoň mesiac plus určite atb

katulienkaja
autor
26. máj 2019

@karmela ďakujem za odpoveď ☺

lady911
26. máj 2019

@katulienkaja ahoj. Ja som ich mala tiež dva x po sebe. Aj teda môj muž, s brali sme obaja silné ATB. Doxyhexal. Opýtaj sa na to. Po tomto sa ti už nevrátia.

katulienkaja
autor
26. máj 2019

@lady911 ahoj,prosím ta ako dlho sa berú tie antibiotiká? Aj nejaké probiotika ste mali k tomu?

lady911
27. máj 2019

@katulienkaja 2 tydzne. Jednu ráno, jednu večer. Áno, brali sme. Obaja probiotika, ale znycku už neviem, nejaké som kupovala v lekárni vtedy.

nini1010
27. máj 2019

Uteaplazma je pliaga,ktora je niekedy umiestnena tak ze ju ani neodhalis,zavisi od toho,kde je jej zdroj.Podla mna je na chybe ze sa nelieci partner.Zvykom byva,ze sa po objaveni ureaplazmy okamzite nasadia atb aj druhemu partnerovi.a liecia sa paralelne.

nini1010
27. máj 2019

Doxyhecal sa predpisuje obidvom.

katulienkaja
autor
27. máj 2019

@nini1010 najprv liečili iba mňa no keď liečba nefungovala manžel bol na ster u urologa ale nenašli mu nič tak mu lieky nedal 😕

nini1010
27. máj 2019

@katulienkaja ved vam pisem ze nie vzdy sa odhali ureaplazma sterom.ako by mu dociahli vo vnutri napr.ku prostate...prave preto sa nasadzuju atb vzdy aj partnerovo,ved vam to vysvetlujem.

katulienkaja
autor
29. máj 2019

@nini1010 ospravedlňujem sa , zle som to prečítala 😊 vďaka za odpoveď

nicky90
29. júl 2019

Ahojte, mne tiež zistili Ureaplasmu, brali sme s partnerom Doxyhexal 20 dní 1-0-1 tbl obaja aj probiotika Lacto seven tie beriem doteraz raz denne, mala som aj 12 dňové vaginálne čipky, teraz čakám MS po nej nasadím ešte Lactofell vaginálny gél 7x5ml 28.8. idem na kontrolný ster. Vám dopadol ako? Ďakujem.

katulienkaja
autor
29. júl 2019

@nicky90 ahoj , ja som brala Deoxymykoin aj Sumamed a dávala som si probiotika no ťažkosti mám stále 😕 ale ja mám asi slabú imunitu lebo inak si to neviem vysvetliť. Tebe doxyhexal zabral?

nicky90
30. júl 2019

@katulienkaja Netuším, nemala som žiadne príznaky ani teraz nemám ešte pred sterom skúsim ten gél a uvidíme aké budú výsledky. Odkedy sa liečiš? Plánuješ bábo alebo už máš? 🙂

nicky90
30. júl 2019

@katulienkaja Mám aj cmulacie kapsule na imunitu 1x denne 7 dní 24h. tiež mám oslabenú imunitu

katulienkaja
autor
31. júl 2019

@nicky90 zistili mi to v marci na preventivke lebo som mavala palenie a vytoky a babo este len planujeme☺ a na imunitu máš Čo?

nicky90
31. júl 2019

@katulienkaja Teraz som na dovolenke v sobotu napíšem ako sa to volá keď prídem domov. Mne to zistili až keď sa mi nedarilo otehotnieť od minulého roka od augusta a až teraz mi robili ster v júni

nicky90
2. aug 2019
katulienkaja
autor
2. aug 2019

@nicky90 aj mne robili v Martine v Heliose a nič mi nezistili až moja doktorka na preventivke mi prišla na to ze ich mám. Možno preto tiež ešte nemám babo zatiaľ. Ja tiež beriem na imunitu GS imunity alebo tak nejako sa to volá 😊

nicky90
15. aug 2019

@katulienkaja Daj vedieť keď budeš mať výsledky alebo niečo nové.

katulienkaja
autor
15. aug 2019

@nicky90 jasné dám vedieť ☺no zatiaľ nič nové stale sa mi nepodarilo toho zbavit ..a ty už si mala kontrolu?

nicky90
16. aug 2019

@katulienkaja ešte nie až o 2 týždne pôjdem a potom predpokladám ďalšie 3 týždne budem čakať na výsledky alebo neviem ako to funguje.

katulienkaja
autor
19. aug 2019

@nicky90 jasné dám vedieť keby niečo nové , no zatiaľ nič také akurát co som sa vyhadzala z antibiotík na tu ureu tak behám po koznom 😕

nicky90
19. aug 2019

@katulienkaja z týchto som sa nevyhádzala ale dávnejšie som mala tiež problém, nešla som na hospit som odmietla.... Tak som musela brať veľa liekov a postupne ich vysadiť. Stravuj sa diétnejšie aby ti vyrážky nenapadli vnútornosti ževraj.

katulienkaja
autor
14. sep 2019

@nicky90 ahoj ako liečba aj zabrala☺

nicky90
14. sep 2019

Ahoj, super, všetky výsledky sú dobré, zatiaľ. Chcel ma poslať hneď na vyšetrenie vajickovodov ale si dám najprv 1-2 mesiace snazilkovania keď sa nepodarí sa objednám. Ty?

katulienkaja
autor
14. sep 2019

@nicky90 jeej tak supis 😊 ja zatiaľ stále rovnako, budúci týždeň idem zase k doktorke lebo sa mi tie problémy vrátili tak uvidím čo mi povie.

nicky90
15. sep 2019

@katulienkaja uuuuuha akože vrátili? Po akom čase? Držím palce, daj vedieť čo povedala lekárka

nicky90
Autor odpoveď zmazal
Zobraz