Na intímnych častiach sa potím a zapácham

1. okt 2022

Ahojte, nie som ziaden troll ani uchyl, obyc zena a mam intimnejsi problem, ide o to, ze sa tam dole dost potím, aj teraz ked uz je chladno, a potom mi to tak strasne kyslo zapácha, nie po rybach, ale normalne kyslo, bezne nie iba ked sa spotim, co na to? Je to bezné?

stellarstar
1. okt 2022

Skús púder

solange7
1. okt 2022

A gynekologovi si o tom povedala?

werony_n
1. okt 2022

Podľa mňa záleží aj od toho aké máš spodné prádlo, určite by som siahla len po 100% bavlne a žiadne tangá.

daniela2202
1. okt 2022

Tak každá je na tom inak, spodné prádlo čistá bavlna a intimky

moonlight1210
1. okt 2022

Este zalezi, aj co jedavas a pijes. Tak ako u muza to ovplyvni, ako vonia a chuti tam dole, rovnake je to u zeny.
Trebars privela stravy s vitaminom B moze sposobit, ze pot vyraznejsie pachne.
Rozhodne sa na zvysenom pachu podpisuje aj dehydratacia (ked pijes, az ked uz mas smad, uz si mierne dehydrovana). Vsetko pripravene na vylucenie z tela je vtedy koncentrovanejsie.
Atd.

Pouzivanie intimiek moze pomoct (treba za den vymenit aj 2-3x, inak napachnu tiez a este ten pach zvyraznia, lebo ho zadrzuju, koncentruju v sebe). Ale mozu sposobit aj mykozu pri castom a dlhodobom pouzivani, lebo pri poteni neumoznuju odvetravanie ako obycajne nohavicky z bavlny.
A cipkovane nohavicky z umelych vlakien su v tvojom pripade uplne tabu.

gabika0825
1. okt 2022

Ja som mávala tento problém, keď som nosila nohavičky zo zlého materiálu. Odvtedy som všetky vysmarila a komplet kúpila nové z bio bavlny, najlepšie. Odvtedy fajn

daniela2202
1. okt 2022

@gabika0825 👍👍👍

sissy27
1. okt 2022

Kvalitnú bielizeň (100% bavlna), rovnako tak aj oblečenie, ideálne niečo voľnejšie, nie príliš tesné veci. Primeranú hygienu snáď pripomínať netreba, plus kontrola jedálničku a telesnej hmotnosti (to už vieš ty sama, či máš alebo nemáš kg navyše). A spomenula by som to aj gynekológovi, či tam nie je nejaký zdravotný problém.

autor
1. okt 2022

Tak len nedavno som sa preliecila na mykozu, to je uz ok, cize nemyslim, ze mam nejaku ibfekciu ale jasne, mozem sa ukazat doktorke, hygiena primeraná, a nohavicky nosim uplne klasicke ziadne tanga ani cipkovane, dokonca tie iste ako predtym nez sa mi toto zacalo diat, cize nemyslim ze mam zlu spodnu bielizen

arabellka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelika013
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majlo1234
2. okt 2022

Nepribrala si? Mize to byt aj tym, su tam predsa len zahyby, a ked si cely den v pohybe, holt sa potis aj tam

vler
2. okt 2022

Vyskusaj aj nenosit ziadne nohavicky cez noc, proste byt odspodu hola

autor
2. okt 2022

@majlo1234 nepribrala

autor
2. okt 2022

@vler ale to je jedno, v noci sa nespotim a nezapacham, iba cez den ked chodím