Na svrbenie intímnych partií nič nezaberá.

krrisstina
26. feb 2020

Ahojte, potrebujem poradiť... Mám svrbenie intímnych partií, presnejšie vchod do pošvy. A nič mi nezaberá. Mám to tri mesiace. Doktorka dala macrimor, ale nezabral, povedala že to mám len vysuchane, že mi ďalšie veci dávať nebude, že iba vložky nosiť počas menzesu, aký toaletný mám a tak. Takze problém pretrváva a ja neviem čo ďalej. Sono v poriadku, zápal v krvi nemám, hormóny v poriadku, žiadny výtok. Len stále svrbenie. Robím si teraz sedacie kúpele, ale zatiaľ nezaberajú. Mastičky mi nezabrali- multigyn, fungicidin, jenamazol, Canesten, aviril, sudocrem. Beriem probiotiká, uzivala som aj oreganovy olej, zospodu tea tree. Umyvam sa len vodou, nohavičky bavlna na 60 periem s prostriedkom na baktérie aj zehlim. Viete mi prosím niekto poradiť? A aký toaletný pouzivate, ten ešte chcem zmeniť.

777januska777
26. feb 2020

Neholit sa, ak tak iba skrátiť, nenosit vložky, prať spodné prádlo v prášku pre citlivú pokožku a žiadna aviváž (ja mám detský prášok), snažiť sa si to tam dole vetrať (pozor na potenie a hlavne v noci, keď sa človek prikryje perinou).

gumkac19
26. feb 2020

@krrisstina mne na to nic ine ako canesten 6tabliet nezabera.. ani gely, maste, probiotika a pod..
kupim canesten 6tabliet s uz po prvej je uvolnenie.. tak vyskusaj

77kacena
26. feb 2020

poradím vám vyskúšať bylinne vložky a intim gel s koloidným striebrom blišie info vam posielam do správy

danka511
28. feb 2020

@77kacena mozem poprosiť aj ja?

krrisstina
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz