Nádor na vaječníku

patka182
30. sep 2023

Dobrý deň je tu už síce veľa tém ohľadne nádoru na vaječniku lenže mňa zaujma celý priebeh od zistenia až po liečbu. Pred týždňom som bola u lekára pre bolesť v podbrušku. Zistil mi zápal maternice a zväčšený vaječníku. Nasadil ATB a o týždeň na kontrolu. Pozrel ma že ATB zabrali a kontroloval vaječník a premeriaval a zapísal si lebo tam našiel útvar veľkosť skoro 6cm čo povedal že predtým to tam nevidel. Hovoril že cysta to nieje ale vyzerá ako nádor. Vzal mi krv na onkomarkéry a urobil cytologiu w že ak sa mi o týždeň neozve je to v poriadku. Lenže keď som mu oznámila Že mám aj hrčku v prsníku mi povedal že to bolo odomňa nezodpovedné mu to povedať že ak to je zhubné môže to byť metastáza.

subartic
30. sep 2023

@patka182 nezodpovednéje od lekára ti takto bez výsledkov akože oznamovať diagnozy. Ak by si mala už metastázy určite by si nemala len bolenie v podbrušku .

monikkatt
30. sep 2023

@patka182 kedy si bola naposledy na prehliadke? A ako dlho mas tu hrcku v prsniku?
Hlavne pockaj na vysledky, nerob unahlene zavery.. ani lekar nevie presne co to je

martinkatinka
30. sep 2023

Podla mna sa len zle vyjadril, respektive si ho nepochopila. O hrcke si mu mala povedat hned. Teraz musis pockat na vysledky

elmivelmi
30. sep 2023

Och,to mi ke luto.Zatial nemas vysledky,tak nic nie je urcene.Moze to byt len cysta a aj lekar sa moze mylit.

pukanec123
30. sep 2023

@patka182 treba počkať na výsledky, ešte to nemusí nič znamenať, ale prepáč ja si neodpustím, ty si nájdeš hrcku v prsníku a povieš do doktorovi len tak medzi rečou až keď riešiš iný gynekologicky problém? Ach žena…😖

andreagartnerova
30. sep 2023

Ja som mala aj veľkostne Taký nádor, našťastie nezhubný, dali mi ho von laparoskopicky.

patka182
autor
1. okt 2023

@monikkatt naposledy son bola v piatok u lekára prehliadku mi robil minulý týždeň vtedy aj bral stery

patka182
autor
1. okt 2023

@monikkatt a hrčku tam mam už pár mesiacov