Náhla bolesť pri sexe

sheerryy
18. jún 2023

Dobre ranko všetkým, je to možno otázka skôr na lekára ako na vás ale dostanem sa tam najskôr v pondelok. Pri sexe som pocítila náhlu bolesť v oblasti pravého vaječníka, po ktorom ma rozbolel komplet cely spodok tak že som sa až rozplakala. Ako je nežný a citlivý a toto mu možno nevyslo🤷‍♀️, tak neviem či to mohla spôsobiť poloha alebo nejaký zdravotný probelm. Prosím vás stretli ste sa s tým niekto čo by to mohlo spôsobiť?

zuzkaa1991
18. jún 2023

@sheerryy párkrát ma bolelo podbrusko po sexe mozno silnejšie narazal ;) bude dnes kus lepšie mozno aj cysta vam mohla puknut to ma raz tak vystrašil lekar vzdy bolo ok..ale kludne mozete ist k lekarovi ale kdd spätne sa teraz zamýšľam mala som vtedy pcos takze cysty a castejsie ma bolelo podbrusko

sheerryy
autor
18. jún 2023

@zuzkaa1991 ďakujem ale toto nebolo po… bolo to počas… a fakt jak keby mi niekto nožom pichol do pravej strany podbruska

domkakvet
18. jún 2023

@sheerryy podla mna pojde o zdravotny problem, ale nemusis sa bat vobec to nemusi byt nic vazne.

bluemoon24
18. jún 2023

@sheerryy a nezvedla jsi tesne pred tim nohy nahoru? Nemas nahodou ovulaci nebo tesne pred MS?

sheerryy
autor
18. jún 2023

@bluemoon24 nohy som hore nedvíhala a práve mám plodne dni podľa kalendára, a poloha pri ktorej sa to stalo ležala som na bruchu nohu som mala pokrcenu a odzadu… pri nijakej inej polohe nikdy nič

bluemoon24
18. jún 2023

@sheerryy me treba strasne boli vajecniky, tesne pred ovulaci a pri ni, takze sex musi byt pomalejsi. Klidne s tim skoc na gynekologii, ale zkuste sex po ovulaci a problem uz nejspis nebude 🙂

st_277
18. jún 2023

@sheerryy mna ked bolelo bola som tehotna a este som to nevedela🙈

sheerryy
autor
19. jún 2023

@st_277 :D tak to by muselo byt presne v tom okamziku 🙈😅 lebo potom som to rozchodila bavila som sa o tom s maminou a že pokojne to mohol byt zablokovaný prd 🙈🙈

st_277
20. jún 2023

@sheerryy 🤣🤣🤣🤣🤣