Nález na vaječníku - cysta

nicoliy
9. jún 2021

Ahojte baby, chcela by som sa vás spýtať ktorá mala cystu na vaječníku či vám zabrali thiaminove injekcie? Ja mám cystu 0,55mm operáci by som sa najradšej chcela vyhnúť. Poprípade čo vám zabralo niejaké čaje alebo vitamíny. Ďakujem za odpoveď.

jaruna123
9. jún 2021

Repik lekarsky

melvinko
9. jún 2021

@nicoliy mne bol odporúčaný pupalkovy olej

ofzuza
9. jún 2021

0,55mm? Neprepisala si sa? Ved to nic neni.

nicoliy
autor
9. jún 2021

@ofzuza nie nie dneska som bola u gynekologa pamätám si to. Zatiaľ ešte že som prišla včas

ofzuza
9. jún 2021

@nicoliy pol milimetra? To neviem, co by mal za utz, aby to nameral. Takych malych cyst mam niekolko. Niekedy narastu do 4-5cm a prasknu same.

nicoliy
autor
9. jún 2021

@ofzuza zajtra ráno tam idem na prvú injekciu. Ešte raz sa spýtam akú veľkú ju mám

ofzuza
9. jún 2021

@nicoliy to musi byt vacsia, ked ju takto ide riesit. Mne doteraz zatial vsetky prakli, obcas teda dobra bolest. Drzim palce nech to mas ok.

nicoliy
autor
9. jún 2021

@ofzuza dám vedieť že kolko. Ďakujem hádam to bude dobre

elisse247
9. jún 2021

@nicoliy no ja som mala teda cystu na vaječníku asi 6-7cm musela by som to pozrieť ale teda na pohotovosti mi pichli injekciu od bolesti a tam to skončilo. Povedali vydržať možno praskne a keby boli problémy hneď prísť. Ja som si kúpila na pitie aloe vera brusnicovy gél lebo to ženy ospevovali že dobré na cysty a zvýšila som dávku CBD.

nicoliy
autor
9. jún 2021

@ofzuza mňa to zatiaľ nič ani nebolí tak neviem možno je taká malá že ešte problém nieje

simona1998
9. jún 2021

@nicoliy ja som mala 3x cystu 7cm a 9cm dve , no všetko sa riešilo operačne pretože keď som ležala na chirurgii mi praskla a začalo mi zalievať brucho krvou 🙂 ale táto posledná čo bola tak zmizla sama , len som mala počas ms bolesti a keď som išla na kontrolu tam nebola

monka105
9. jún 2021

@ofzuza presne som to chcela napísať. Mňa s mojou centimetrovou môj doktor vysmial, že čo chcem, že to ma ani nemôže bolieť. Dobre vedieť, že sú niekde aj doktori, ktorí neberú cysty na ľahkú váhu.

roztlieskavacka
9. jún 2021

@simona1998 fuha ake strašne rozmery ☹ to boli krvave cysty, čokoládové, endometricke?

pimpulka
9. jún 2021

mne moja doktorka vravela ze cysty pod 5cm neriesia, nad 5cm uz navrhuje operaciu...odporucila mi indol, na mna uzasne zabera, cysta mi zmizne ak nasadim indol

ofzuza
9. jún 2021

@monka105 ked vezmem ako moja dr carovala pri merani kosticiek, neviem si predstavit, ze by s beznym utz namerali pol mm cystu 🤷‍♀️

macko1007
9. jún 2021

@nicoliy ja som mavala dlhodobo...nakoniec ma chytil silny zapal vajecnikov,mala som cystu 5,5cm..po mesiaci atb som sla na operaciu..cystu vybrali a zapal presiel.. do roka som otehotnela a klop klop som dva roky po porode a nemam s cystami problemy🍀