Natiahnutá vagína

esmera50
16. sep 2021

neviem, či sa niekto nebude smiať, ale všimla som si, že mám natiahnutú vagínu...som panna, a vždy som ju mala inú, a teraz je hrozne natihanutá, aj hrádza, je to normálne vekom? chodím už ku gynekológovi a ten ma vyšetroval aj sondou, je to tým, ež sa natiahla? to už takto ostane? celá je zväčšená, viem, že zmeny vagíny bývajú po pôrodoch, ale ja som ich nemala...nevadí to, ak je takto natihanutá zvonka celá? aj s hrádzou? mám 37 rokov. to sa asi neupraví už samo? býva to takéto aj po sexuálnych stykoch a vyšetreniach u lekárov? aj po pôrodoch? máte to tak niektorá? predtým som bola úzka, ani prst nevošiel,a teraz ej ešte aj hrádza posunutá nadol od natiahnutia...

nelca0510
16. sep 2021

@esmera50 ak si 37 panna,tak by ťa doktor nevysetril sondou zo sona. A nie,vagína je elastická,prispôsobi sa a nebude natiahnutá.

nevenka
16. sep 2021

@esmera50 no...vekom asi tiez kusok...ale poviem Ti, ze zbytocne to riesis...Ja mam 38 rokov, 3 porody za sebou, vyzera to tam, ako to vyzera, no rada som, ze funguje, je mi jedno, ako to vyzera, nejdem na vystavu. Muz sa nestazuje, prave naopak, ja si tiez viem uzit, co treba, tak neriesim. Nemam cas na zaoberanie sa tym a ani peniaze na plastiku.
Samozrejme, ze pri sexe sa natiahne, ale ostat tak...co Ti ja viem??? Hlupost. A po vysetreni uz vobec to nema preco byt, vsak je elasticka...😅...To potom co, ked tadial prejdu 3 deti? Nemam tam dieru ako svet, stiahlo sa to. Ale samozrejme, ta hradza uz vyzera vselijako a nieco je aj vekom, si myslim. Ale ak toto riesis, lebo sa bojis, ako co, kvoli sexu...prosim Ta, toto normalni chlapi podla mna neriesia, ze kolko mm a ci je sumerna a co ja viem co...Teda aspon ten moj nie, pacim sa mu, aka som, vedel, co si berie a s akou vybavou a ani on nemladne. Takze tak, racionalne.

akinom0077
16. sep 2021

@nelca0510 su pripady kedy je potrebne vysetrenie sondou aj u panny, autorka pisala ze ju tak vysetril, kludne moze byt…

esmera50
autor
16. sep 2021

@nelca0510 ale ona tkaá ostala, aj hrádza, do takého tvaru trojuholníka, enviem to vysvetliť..ano on ma už vyšetroval aj hrubou sondou a aj sama som sa rozťahovala, ej to tým? hrádza už nei je taká pružná, posunula sa, celá vagína je zväčšená,t o envadí??? to má tka každá žena ja po porode?

akinom0077
16. sep 2021

@esmera50 vekom a pouzivam sa vagina veruze meni.. mam 37 panna nie som ale deti nemam a nemam taku istu ako v 18-ke 😂 rozhodne nie. Kto tu bude pisat o elasticite a pod nech sa paci ale casom sa to do urcitej miery roztiahne a zmeni tvar😂 ja to pozorujem tiez aj kamaratky my si hovorime detialy ani nemame problem sa prezliekat pred sebou tak a kazda pocituje zmenu vekom a pouzivanim…

esmera50
autor
16. sep 2021

@nevenka no práve, kvôli tomu, keď sa rza vydám sa bojím, čo povie muž...moja hrádza už vyzerá tiež tka, ako vyzerá....a to nie som po pôrodoch

esmera50
autor
16. sep 2021

@akinom0077 nuž, ja som sa rozťahovala rukami, lebo som bola úzka, asi som to mal anechať tak, teraz to mám ako svet...roztiahnuté všetko, nebude to manželoviv adiť, nešpatí ma to?

maximilie
16. sep 2021

@esmera50 podľa mňa sa uz nevydáš. Kľudne sa rozťahuj ďalej, urcite to ma veľký zmysel. Pripadne popros pána doktora, nech nabudúce použije tenšiu sondu. Zvykne mať bežne 10 veľkosti, podľa roztiahnutých vagín ✌

luccija
16. sep 2021

@esmera50 máš otázky ako malé dieťa.Ako troll🙂
Pravdaže vekom sa mení, ochabujú tkaniva veď ani tvár nemáš takú ako v 20 tke hormóny...a neboj sa vydas sa veď aj chlapovi sa scvrkne.Neviem načo si ju natahujes?🙂)môžeš si dať spraviť plastickú operáciu.

andrea_prestastna
16. sep 2021

Toto je vazna debata ci vtip? Panna v takom veku a otazky jak 15rocna, co cakas ze ju budes mat jak 20rocna stale aj bez sexu? Ved aj vrasky su prirodzene tak co,

esmera50
autor
16. sep 2021

@andrea_prestastna vrásk možno, ale vagína?

esmera50
autor
16. sep 2021

@luccija bála som sa sexu, bola osm uzučká, tak preto, a plastika...hm...čo ja veim, aby sa to nepokazilo

esmera50
autor
16. sep 2021

@maximilie vtipné

maximilie
16. sep 2021

@esmera50 prepac, ja som si dala námahu a precitala pár tvojich tém. Už si si nechala zničiť prsia nejakou bankovou metódou, sama si si zničila vagínu, riešila si tu gynekologické problemy- infekcie , ktoré si si zrejme sama tým rozťahovanim zaviedla. Potrebovala si vyriešiť akné, vlasy.... dievča 🙏🙏🙏
Skus nadobudnúť nejaké sebavedomie a nie robiť takéto hlúposti. Psychológa nezvyknem odporučiť, ale tebe by to možno pomohlo. S tým roztahovanim vagíny si to uz trochu prepiskla. Prečo si myslíš, že si tam úzka? Ved si vraj panna, toto by mal hádam posúdiť chlap. Inak, chlapi majú radi práveže úzke, a nie roztiahnute! Veď keď si roztiahnuta, chlap ani nebude vedieť ze je dnu 🙈

esmera50
autor
16. sep 2021

@maximilie nuž hej, tým naťahovaním asi hej,e šte riešim infekciu pošvovú...ale o s tým teraz?

maximilie
16. sep 2021

@esmera50 nič. Skus si pozrieť na nete kegelove cviky, aj tie posilnuju panvového dno. Nie som gynekológ, v tomto som lajk, neviem ci ti niečo pomôže na tu ,,ovisnutu" vagínu.
Ostáva ti prijať sa taka aká si a najst si chlapa, ktorý ťa bude ľúbiť takú, aká si ✊

esmera50
autor
16. sep 2021

@maximilie hm....ale vagína sa vraj aj tak po sexoch a pôrode mení...takže som si to urýhlila len....a možno to nie je také hrozné, ako sa mi zdá ked sa kuknem do zrkalda, možno s apríliš pozorujem, ktovie, a možno raz na operáciu pôjdem, ktovie

luccija
16. sep 2021

@esmera50 a kedy plánuješ mať sex a dieťa?lebo 20 r nemáš.Pravdaze sa vagína meno vekom, aj prsia, brucho pokožka....odíde estrogén počas menopauzy a ešte horšie.Prestan sa pozorovať a ži.Este som nepočula, aby si panna naťahoval pošvu, aby nebola úzka si divná prepac

esmera50
autor
16. sep 2021

@luccija no možno som divná...neviem, len som chcela vedieť, či to nevadí s tou vagínou,

jaskolka
16. sep 2021

Budem za zlú... Ale bože, neverím, že toto sa pýtaš a toto riešiš... Prsia kdesi dávaš si bankovat,sú vyfucane a splasnute, teraz ti doktor možno natiahol sondou vagínu ".
Máš 37,si panna a bojíš sa sexu, tak si natiahnes radšej" ju "sama(ani nechcem vedieť, ako si to robila) a bojíš sa, ako to bude, keď sa vydas...
Už som myslela, že som tu čítala všetko.. Ale stále ma dakto niečím prekvapí....

saganka
16. sep 2021

@esmera50 jasne ze to vadi... ved ak nahodou raz otehotnies, aby to dieta z teba nevypadlo....

oli18
16. sep 2021

@esmera50 Myslím, že každý chlap má vedomosti, aká ma byť tá ideálna vagína 😀 Ak by si muži vyberali ženy podľa vagíny, to by možno polovica žien bola nevydatá. Rovnako to platí naopak.

andrea_prestastna
16. sep 2021

@esmera50 co sa ti ma pokazit ked ju mas len na cikanie??

zildo
16. sep 2021

@esmera50 to si robíš srandu? 37 ročná žena, takéto sprostosti píše. Ty si isto daka pubertacka-puberťák a sa tu má nás bavis....

esmera50
autor
16. sep 2021

@saganka to nie je smiešne, nebudem musieť na plastiku raz aby mi dvihli hrádzu? či? je to v norme? ok? chcem normálne poradiť, aj keď je to úsmevné

esmera50
autor
16. sep 2021

@zildo tak sem nechoď, ak som pubertiačka a bavím ťa...čo mám na to pvoedať, len toto...

esmera50
autor
16. sep 2021

@oli18 no ale vážne, tu nejde o to, ale či to nebude vadiť pri sexe potom? nebudem musieť na palstiku?

esmera50
autor
16. sep 2021

@jaskolka no vidíš :D

birika
16. sep 2021

@esmera50 tieto otazky mi sedia na pubertiacku a nie na 37 rocnu "pannu"

zildo
16. sep 2021

@zildo vekom sa ti všetko mení aj vagína. A panna už možno ani nie si,možno si si ju tým,že si ju natahujes sama odblanila. Chlap,keď ťa bude chcieť nebude riešiť tvar, bude chcieť zasunúť..riešiš úplne hovadiny..pokiaľ ti to nerobí žiadne zdravotné problémy,tak nerieš.. a prestaň sa toľko pozorovať.