Nemám dominantný folikul. Objaví sa ešte?

1safirka1
10. nov 2011

ahojte kocky najde sa tu žiena co každý mesiac chodila na folikulometriu a lekar povedal že tam nemate žiaden domin.folikul??? Ja sa snažim rok a 2 mes. chodim na folikulometriu, berem clostil. a duphaston a vždy ked k nemu idem nepoteší ma. ☹ chodim na 11-12 den MC može sa stat že až neskor sa tam objavý?

veji
10. nov 2011

ja som na 10 DC mala iba jeden malý folikul a na 20 DC som cítila ze praskol.....takže asi tak 🙂 všetko je možné.

katkapapacova
10. nov 2011

ahoj objavit sa moze, ja som chodila takisto ako ty az dovtedy kym nevidel folik aspon 18mm,potom sme cakali ci praskne a nastane ovulka, moze ti odpichnut aj progesteron ci nemas nahodou anovulacne cykly, ak ano, moze ti vyvolat ovulku,ja som chodila rok, brala som este aj kvapky ktore kupis v lekarni mastodynone na podporu zlteho telieska a vajecnikov, drzim palce 😉

cecil36
10. nov 2011

Samozrejme, ze sa to moze stat, najmä ak mavas ovulku neskor a cykly dlhsie, npr. 32 dnove. Vtedy by na 11 Dc videl dr. velke prd. 😉

zuziklc29
10. nov 2011

ja mam anovulacne problemy a k tomu este cysty na vajecnikoch.a aby sa mi neplietlo,tak som dva tyzdne prec z domu . . . . .lekar mi odporucil laparku,tak uvidime kedy a ako to bude . . .hlavne nech otehotniem. . .clostal a duhaston je su hormony a mne sa uz priberat nechce ☹

gabinka41
10. nov 2011

ahoj. Ja mávam pravidelný 28 dňový cyklus. V pondelok som bola u doktorky a nevidela tam nič, v stredu na 14DC tam bol malinký folikul 10mm. Povedala mi,že to je anovulačný cyklus.Ja napríklad cítim pravidelne každý mesiac bolesť pri pravom vaječníku počas ovulky a teraz nič....až dodnes.....dnes ma celý deň pobolieva. A moja bazalna teplota je už 3 deň 36,8....tak sama neviem, či ovulka sa posunula alebo je to cyklus bez ovulky. Uvidím,kedy mi príde mrcha 😠