Nemám hlien počas celého cyklu

4. nov 2021

Baby viem že je to trocha intímne ale ako je to možné? Mám obdobie "sucha" v podstate stále žiadny hlien niekoľko cyklov znamená to teda že nemôžem mať ani plodné dni? Pozorujem to už pár cyklov ako som spomínala...dnes idem na preventívnu tak sa spýtam no nedá mi to

anne_mary2
4. nov 2021

ahoj ja som to riesila tiez, kedze za rok sa mi to stalo max 2x ze som predpokladala ze to je ovulacia ( + ovulacny test a bazalka ), inak nic…. napriek tomu testy aj bazalka stupali , aj som teda otehotnela v mesiaci “ total sucha” , takze neviem veru, stresovalo ma to ale zjavne to neni ukazovatel podla ktoreho by si mala robit zavery…🤷🏼‍♀️.
Ked sa snazis otehotniet neni odveci to riesit s gynekologom - hormonalny profil atd..

autor
4. nov 2021

@anne_mary2 ahoj som rada ďakujem za zdieľanie tvojej skúsenosti práve sa chystám som objednaná tak sa určite budem na tento hormonálny profil pýtať doktora.. ja som už sestričke do telefónu hovorila ale povedala mi že to sa musím dohodnúť s doktorom...platí sa zaň niečo? Mám súkromníka ale v cenníku to nemá nikde

anne_mary2
4. nov 2021

ja som za to neplatila nikde od mojho gynekologa ani kde ma poslal dalej… je to taka “zakladna vec” , kym nie si na priamu platbu urcite neplatis

autor
4. nov 2021

@anne_mary2 ďakujem