Prerušovaná súlož kvôli plodným dňom

1. máj 2022

Aká je pravdepodobnosť otehotnieť cez plodne dni keď praktizujeme prerušovanú suloz? Plodne dni som mala 14.deň cyklu, ružový ťahavý hlien. Potom sucho a potom bol kremovy ..
Babo neplánujeme, ale keby sa šmyklo tak budeme radi

zmrzlinka2021
1. máj 2022

Relativne vysoka.
Ale priznam sa a nechapem, ak babatko neplanujete a keby sa smyklo, budete radi - tak chcete babatko alebo nie?
Lebo ak skor nie, zvolte inu metodu ochrany.

mariaveronikag
1. máj 2022

pravdepodobnosť je dosť veľká cez plodné dni 🙂...ak by vás bábo potešilo, kašlite na prerušovanú...nie je to spoľahlivá ochrana

janickacrazy
1. máj 2022

Záleží od chlapa, ak je šikovný a vie si dať pozor, tak pravdepodobnosť je veľmi nízka aj cez plodné dni. Ak je mantavý, tak potom vysoká. 😀

autor
1. máj 2022

Zabudla som napísať, že prerušovanú suloz sme mali 2 dni po tom ako som mala ovu hlien

autor
1. máj 2022

+ sex sme mali tak 3 krat za deň každý deň po dobu 3 dní,

natalia_r
1. máj 2022

Ste pripraveni na dieta? Priestorovo, byvanim, financne...? Mas stalu robotu, aby si mala matersku? Sexovali ste 9x v priebehu 3 dni to vyzera dokonca na cerstvy vztah...?

adriannasvk
1. máj 2022

Pravdepodobnost je urcite,takych deti sa uz narodilo. To uz zalezi od sikovnosti chlapa😜

autor
1. máj 2022

@natalia_r áno áno a áno 😁

natalia_r
1. máj 2022

Tak potom drzim palce, nech sa podari 🐥 sanca je vysoka

banalu
1. máj 2022

50:50

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zmrzlinka2021
1. máj 2022

Nie som odbornicka, ale ak by ste s manzelom prijali dieta, tak vraj velmi casty sex nejako "znehodnocuje" schopnost spermii oplodnit vajko

kitycat
1. máj 2022

Ked trtkate ako zajace, tak sa priprav aj na neplanovane dieta a ptipadne dalsie zivotne rozhodnutia. To je tazke brat antilu, kondomy alebo spreje ci kremy? 🤦‍♀️

autor
1. máj 2022

@kitycat nie, nie je. Plánované dieťa nechceme ale ak sa podarí, budeme radi. Tak sa pýtam, že ako to vyzerá

mikadooo
1. máj 2022

Za mňa level veštecká guľa.

autor
1. máj 2022

@kitycat + ďalšou vecou je, že s partnerom sme len cez vikendy. Vzhľadom na to že je momentálne stále na sluzobkach…

autor
1. máj 2022

@mikadooo nepytam sa či som, len či tam je pravdepodobnosť

nevenka
1. máj 2022

U nas v pohode, ale ja sa viem na chlapa spolahnut, 19 rokov takto fungujeme. Toto je ale velmi individualne a pravdepodobnost rozna u kazdeho paru...

nevenka
1. máj 2022

Jaj a teraz citam, ze 3x za den...tak to zvysuje pravdepodobnost viacnasobne. My v tomto pripade, cez plodne dni len raz za den alebo kazdy druhy.

hivanik
1. máj 2022

MUDr. Radim Uzel

Někteří lidé nemají o pohlavním životě dostatek informací, může to být dáno třeba příliš přísnou výchovou. Právě pro ně přinášíme tuto základní informaci:
Od počátku pohlavní dospělosti dochází u mužů při sexuálním vzrušení ke ztopoření penisu, tj. k erekci. Při stupňujícím se vzrušení dojde k ejakulaci, tj. výronu semene. Pokud se tak stane při nechráněné souloži, může partnerka otěhotnět. Před ejakulací může docházet k uvolnění preejakulační tekutiny, což je normální jev. Pozor, tato tekutina může obsahovat živé spermie. To je jeden z důvodů, proč je třeba používat kondom po celou dobu soulože, nikoliv až před ejakulací.

angelous1991
1. máj 2022

My praktizujeme toto odkedy sme s mužom spolu tj 12 rokov a asi proste vie čo robi môj muž lebo žiadne šmyknutie sa nekonalo u nás nikdy . Cize keby otehotniem asi by som ho podozrievala že to urobil schválne 😄