Neplodnosť u muža

lejla13
27. dec 2018

Ženy, chcela by som sa s vami poradiť ohľadne mužskej neplodnosti. Niečo som už čítala na nete ale nieje na to momentálne dosť času počas sviatkov. Tak som si myslela, že bude rozumnejšie napísať sem. Ak máte niekto nejakú skúsenosť s neplodnosťou u muža alebo máte nejaké info, budem rada za každý komentár. Hlavne ma zaujíma, aké druhy neplodnosti môžu byť zo strany muža. Ďakujem 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla13
autor
27. dec 2018

@veronika4495 No takto.. Môj veľmi dobrý kamarát sa mi zdôveril, že si je skoro 100%tne istý, že je neplodný a je s tým zmierený, Len sa ešte neodhodlal ísť k doktorovi. Nechcela som y neho ťahať podrobnosti, lebo sa na to necítil, tak som to nechala tak. Aj tak mi povedal dosť. A teraz ma zaujíma ako na to mohol prísť.. bez doktora.

ceresnovci
27. dec 2018

100% istota je sperimogram.. ostatne su len dohady.. ako na to mohol prist? mal mnoho nechranenych sex. aktivit bez oplodnenia... nema ejakulat... atd...

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla13
autor
27. dec 2018

Je mi jasné, že najlepšie je ísť na kontrolu. Ale vezmite si, že je to chlap. Tí celkovo neradi vravia o svojich mužských problémoch, takže je dosť že sa priznal mne, kamarátke.. Ale mne sa to moc nezdá. Viem že idú bez ochrany s frajerkou, ale vraj nie na plno a nespraví sa do nej... jedine že klame a problém ma jeho frajerka. Ale nemá dôvod ju mi nepovedať pravdu. To by b´povedal, že problém má ona.. neviem no 😒 ešte je možnosť že je úplne v poriadku, len sex nieje uplne 100%tný a ona si niečo načítala a usúdila, že on je neplodný. A teraz si to chudák myslí.. 🙄

podkovickaa
27. dec 2018

@lejla13
Cize tebe nieco povie kamos a ty hned utekas na kona opytat sa konika?Ten tvoj kamarat ani nenavstivil lekara a povie ze je neplodny?Asi normalny nie je.To je ako keby mna boleli mandle a ja poviem ,ze mam rakovinu hrdla.

alex49
27. dec 2018

to, že bez ochrany nesplodil dieťa neznamená, že je neplodný, čo mu to vyveštila veštica?

lejla13
autor
27. dec 2018

@podkovickaa Viem že je to dosť nepravdepodobné. Keď ešte aj nebol u doktora (alebo bol a klame).. ale je to najlepší kamarát a viem istotne, že keď mi niečo povie, naozaj ho to trápi. A chcela by som mu nejako pomôcť, preto áno behla som na konika a napísala sem.. Veď je to povolené. Kto je ochotný, ten napíše.. možno spoločne na niečo prídeme. On sa o tom momentálne nechce baviť a ja skúšam aj na internete hľadať nejaké info. Nemyslím že by klamal, keby to nejak nemá podložené alebo jedine, že mu tá frajerka čosi nahovorila.. Ale momentálne dosť uvažujem nad tým vyššie spomínaným suchým vyvrcholením..

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla13
autor
27. dec 2018

@veronika4495 V podstate máš pravdu 🙂 Nikto tu nieje lekár, nepomôžeme mu. On s tým musí niečo robiť a hlavne zistiť, či je to naozaj pravda. Ja som možno zbytočne akčná a chcem mu čo najskôr pomôcť, ale pokiaľ neviem o čo ide, prd mu pomôžem. A aj keby už viem, stále je to len a len na ňom.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bodka13
27. dec 2018

@lejla13 ak by tu aj niekto z nás lekár bol, bez odborného vyšetrenia a spermiogramu mu žiadnu diagnózu nestanovi

mimka91
27. dec 2018

@lejla13 ahoj mozno si robil test muzskej plodnosti a vyslo mu, ze ma menej spermii, alebo nizsiu pohyblivost, a preto usudil, ze je neplodny...ale pokial by bola kvalita horsia, tak urolog da lieky a kvalita sa moze upravit do normalu 🙂

ikonica
27. dec 2018

Tomu mam ako rozumiet? "Viem že idú bez ochrany s frajerkou, ale vraj nie na plno a nespraví sa do nej" ked sa do nej nespravi, tak asi ani dieta nespravi... My sme na prerusovanom sexe fungovali 9 rokov bez "nehody" ale moj manzel nie je preto neplodny..

podkovickaa
27. dec 2018

@ikonica
Mozno ani ten sex nie je vaginalny 😂😂😂Matka Zem.Mne rozum stoji,ked vidim,ze taki ludia maju deti🤔

lejla13
autor
27. dec 2018

@ikonica ved dobre pišeš.. hej,.vraj sa do nej nespraví, to mi ešte kedysi vravela jeho frajerka. .A od vtedy čo sme sa bavili sa to mohlo zmeniť. S nim som sa do detajlu nebavila o tom...

topasitta
28. dec 2018

@lejla13 mohol ako dieta prekonat napriklad mumps. Tam ide plodnost rapidne dole. Alebo vie o inom svojom ochoreni / uraze, ktore ma ako nasledok neplodnost, ked si je tym taky isty.
Inak to len tak "pocitom" nezisti.