Nepravidelná menštruácia a antikoncepcia

bebebrumik333
1. okt 2018

Ahojte baby, poprosim vás o radu 🙂
Mam 21 rokov. Mam nepravidelnú menstrulaciu. Bola som u gynekológa,ktorý mi poradil antikoncepciu (hormonálnu) mate prosím skúsenosti s ňou?
A ešte s priateľom sme mali nechraneny pohlavný styk.
No trošku mam obavy . Test som si robila je negatívny 🙂
Deti zbožňujem . No na dieťatko nie sme este pripravení 🙂 Čo pomohlo vám na nepravidelny cyklus? 🙂 Ďakujem krásne za odpovede pekny den 🙂

pininka
1. okt 2018

Ja mam cely cas nepravidelny cyklus a jedine ked som.brala hak som ho mala pravidelny. Dalsia vec je ochrana, urcite ti ju odporucam ak nieste nato pripraveni a hlavne ste to mali prebrat pred prvym sexom.

janinah
1. okt 2018

popíš neprabvidelnosť...robil dr. aj vyšetrenia,hormonálny profil atd či len capol HAK?

janinah
1. okt 2018

test si si robila kolko dní po styku?

ivec16
1. okt 2018

hak len zakryje nejaky problem, ako velmi nepravidelny cyklus mas? ako casto mas nemas ms, hak len na kvoli nepravidlenemu cyklu by som nebrala... ak sa chces chranit a tato forma ochrany vam vyhovu je ok... ale haj ma aj vela vedlajsich neziaducich ucinkov, dnes zakryjes problem hak a ked ju mozno o 5-10
rokov vysadis budes riesit ten isty problem plus preco sa ti nedari otehotniet... ak ti ide len o to aby si mala pravidelny cyklus tak skus pupalkovy olej, vitaminy, femigard, alebo ine prirodne produkty... to ze mas nepravidelny cyklus ma aj nejaku pricinu... mozno pco, mozno anovulacne cykly... ale to vsetko riesia resp diagnostikuju dr vacsinou ked sa nedari otehotniet, dovtedy nic neriesia a davaju na vsetko HAK...

bebebrumik333
autor
1. okt 2018

@janinah mesiac po pohlavnom styku

bebebrumik333
autor
1. okt 2018

@ivec16 dakujem krasne za radu.... tak to ani nechcem ked od toho nebudem môcť otehotnieť :( to by ma veľmi mrzelo...
Skusim to co si napisala 🙂 vdaka este raz

bebebrumik333
autor
1. okt 2018

@janinah niekedy mi nepride cely mesiac niekedy zas pride ako ma prist cele to je rozhadzanie a ked sa mi to neupravilo doteraz sa bojim ze nebudem moct otehotnieť v buducnosti ... tak som zasla za gynekologom a on poradil hak ...

ukulela
1. okt 2018

@bebebrumik333 ja som HAK brala 18 rokov takmer v kuse len s malymi prestavkami. otehotnela som bez problemov do pol roka - ale nesledovala som si ani plodne dni, ani ovulaciu, ani nic ...

ivec16
1. okt 2018

@bebebrumik333 nevravim ze nebudes moct otehotniet kvoli hak... to niekomu sa podari hned niekomu nie, hak je zasah do hormonov a nikto ani lekar ti nepovie ako zareagujes po jej vysadeni... moze sa stat ze otehotnies hned moze sa stat z eaj dvojicky a moze sa stat ze neotehotnies niekolko mesiacov... len som chcela povedat ze hak nie je liek... a preco ti vadi ze mas nepravidelny ms? vacsinou sa to riesi az ked chces otehotniet, ale tie pripravky co som ti napisala ti mozu pomoct, vyrovnavaju hladinu zenskych hormonov... HAK podla mna len maskuje problemy a predpisuje sa dnes na vsetko, na bolestivu ms, na akne, na to ked nemas ms na to ked ju mas moc casto, dokonca aj na to ked nemozes otehotniet, na cysty... ale vo vsetkych pripadoch problem len na urcitu dobu zamaskuje, nevyriesi ho, a po vysadeni sa vacsinou problem znova vrati... takze ak nemas ms teraz, pri hak ho budes mat ale ked ju vysadis je viac ako pravdepodobne ze ms opat nebudes mat... lebo hak nelieci, je to len naplast... zakryje problem...

irusa
4. okt 2018

Hak neodporúčam