Nízka hladina progesterónu

gabrielenka
9. mar 2016

ahojte, už neviem čo od radosti tak píšem Vám či máte nejaké podobné problémy ako ja. Takto asi pred rokom som vysadila antikoncepciu z dôvodu, že už by sme aj chceli bábo. 🙂

Po vysadení nastali problémy s mojou menštruáciou, ktorá už viac neprišla ☹ išla som k lekárovi ten mi spravil vyšetrenie predpísal agolutin a este jednu injekciu a toto sa opakovalo dva cykli, vtedy menzes bol. Potom nasledoval Duphaston dokedy som ho brala menzes som mala pravidelne. V novembri mi bolo povedané že si mám dať pauzu od duhastonu, že uvidíme či sa niečo neupravilo a mám prísť februári na kontrolu. V tomto období ešte doktor tvrdil, že mám asi PCO.

Poslednú menštruáciu som mala 13.12. a odvtedy ani náznak, vo februári som bola na kontrole doktor odporučil inofolic a robil mi hormonálny profil ( výsledky mali byť o 3 týždne) 😒

Tak som volala o výsledy a vraj mám zníženú hladinu progesterónu. Baby máte nejaké skúsenosti s otehotnením s týmto problémom? chceli by sme strašne bábo a už nevieme čo od radosti. už pozerám aj rôzne bylinky a veci podobné..........lebo veľa dievčat tu tvrdilo že pri duphastone neprebieha ovulácia čiže tehotná asi nezostanem pri jeho užívaní ☹