Nosifol - pri problémoch s otehotnením

bianka0111
27. nov 2012

Ahojte žienky, v 11 tt mi museli ukončit tehotenstvo z dovodu nevývoja plodu....teraz sa možme snažit opat o bábo vo februári a lekár mi dal nech si zoženiem ,, NOSIFOL,, - podla letáčiku, je určený pre ženy, ktoré majú problém s otehotnením...je to zmes vitamínov, a neobsahuje hormony..... máte s tým niektorá skusenosti? hladala som rozne príspevky na nete, našla som ich viacero, ale sú na českých stránkach, v naších lekárnach ešte nieje dostupný..... české žienky sú s tým spokojné, jedna písala, že do 2 mesiacov otehotnela

xxxxxxx113
2. jan 2017

Prosim ako sa berie clostil.zabudla som ako to mam brat .a chcem sa spytat ked te mali mimo tehu a odobrali vajcovod.dali nejake lieky na otehotnenie?a ako rychlo sa podarilo otehotniet dakujem

janulienkaaaaa
2. jan 2017

clostilbegyt by si mala brat na predpis od lekarky, aby si bola pod kontrolou. Na pribalovom letaku mas presne napisany postup. Mne ho lekarka nariadila brat na piaty den cyklu, po dobu piatich dni. Na 11 den som sla k nej na meranie folikulov a nacasovala kedy by bolo dobre mat styk.

xxxxxxx113
2. jan 2017

Ja budem volat lekarovi co a ako ked som po laparoskopii mimomatrnicoeho.dakujem

janulienkaaaaa
17. jan 2017

@mirka0504 ahoj tak ako sa mas? Tak ako sme si slubili, pripominam sa v januari. Mala by som dostat zajtra MS, ale uz citim predmenstruacne bolesti, takze mam pocit, ze to opat nevyslo. A vy ako?

xxxxxxx113
17. jan 2017

ahoj volala som lekarovi a sestricka mmi nariadila kontrolu ale neodporuca mi otehotniet este .3mesiace si mam dat pauzu.co sa mi neyda nakolko ako tu pisete uz sa snazite o babatko a ja si s partnerom nedavam pozor ale zatial mrcha vzdy prisla :(

sara0909
18. jan 2017

Ahojte dievcata 🙂 do tejto diskusie som uz prispievala a hlasim sa znova, aby som mojou skusenostou mozno viacerym z vas pomohla. Pri brani inofolicu (neskor nosifolu) a tiez duphastonu bol moj cyklus pravidelny, 29-dnovy. Pocas troch mesiacov som v obdobi ovulacie bola na sone, ale ovulacia u mna ani raz neprebehla. Z tohto dovodu mi moja gynekologicka dala odporucenie do reprodukcneho centra, kde mi mali zistit pricinu anovulacnych cyklov, kedze sa uz snazime vyse dvoch rokov a stale neuspesne... Lekarka z centra mi vysvetlila, ze zenam s anovulacnymi cyklami sice duphastom spusti krvacanie, ale nie ovulaciu. Duphaston sa berie preto, aby bol cyklus pravidelny, ale neucinkuje na spustenie menstruacie! Nosifol alebo teda inofolic podporia u zeny schopnost otehotniet, ale nie u zien, u ktorych je zlozitejsi problem... V centre som dostala hromadu papierov na rozne dalsie vysetrenia a taktiez odporucenim na laparoskopiu (tzv.driling vajecnikov). Ochadzala som odtial nestastna, kedze babätko velmi chceme a uvedomila som si, ze je pred nami este poriadne dlha cesta a ciel v nedohladne... ale osud to zariadil tak, ze som v tom case mala aj kontrolu u mojej endokrologicky (liecim sa na ochorenie stitnej zlazy). Popri inom som a jej postazovala, ze mam pravidelnu menstruaciu len s duphastonom a ovulacia mi iplne vynechava. Napadlo ju preto, ze takyto problem u zeny moze sposobovat jediny hormon, a to prolaktin. Robi sa nan ale specialny test, pri ktorom som lezala dve hodinky v ambulancii a po podani nejakej specialnej latky do zily mi bola kazdu pol hodinku odoberana krv. Vysledok tohto testu naozaj u mna potvrdil, ze u mna prolaktin v norme nie je. Dostala som liek "Parlodel", z ktoreho beriem stvrtku tabletky vecer pred spanim. Duphaston, aj inofolic prasky, ktore som doposial brala, som uplne vysadila. A predstavte si, ze mi prisla menstruacia sama od seba, bez podpory duphastonu a praskov, za 35 dni. U mna obrovsky uspech pri aj 70 dnovych cykloch alebo cykloch, pri ktorych bolo krvacanie spustane injekciami. Tesim sa, ze nam svitla nadej 🙂 a vam, ktore mate nepravidelnu menstruciu a anovulaciu chcem poradit,aby ste si preistotu dali urobit test na prolaktin - pozor ale nie jednorazovy odber, ale prave ten specialny, co som pisala. Pri jednorazovom teste prolaktinovy problem nemusi ukazat, aj ja som bola ten pripad...

kozorozec27
23. jan 2017

Ahojte dievcata, prosim vas beriete niektora aj cisty inositol???? Chcela by som ho skusit skombinovat s Nosifolom. Ten beriem uz pol roka a zatial stale nic...😢 K zenskemu chodim uz ako na hodiny klavira..😒

eliska89
13. feb 2017

Ahojte, mám voľný Nosifol Forte 19 vreciek po 5,5 g. Info do IP.

amelia2533
7. mar 2017

Dievcata ahojte...nestalo sa Vam,ze po brani nosifolu ste mali predlzeny cyklus?ja doteraz rok pravidelne stale ms na 26 den...dnes 29dc a nic..mohol mi nosifol predlzit cyklus?alebo sa mam zacat tesit?test zatial negativny :/

laydy7777
7. mar 2017

@kozorozec27 ja som brala inofolic a nepodarilo sa nam . teraz som presla na matersku kasicku a ta je lepsia

art1991
4. apr 2017

Dievčatá ahojte, nemáte niektorá na predaj Nosifol ? 🙂

sara0909
4. apr 2017

@art1991 Ahoj ja mam 🙂

martinam1812
4. apr 2017

@art1991 ja mám nosifol duo 27 sáčkov ostalo z 30 🙂

cikitka123
3. máj 2017

Ahojte. Mne Nosifol duo predpisala dr na zaciatku tehotenstva. No v letaciku sa pise ,ze pred planovanim otehotnenim... myslite ze to mozem teda uzivat?😊

kozorozec27
3. máj 2017

@cikitka123 ja myslím, že áno.mne ho kázal na začiatku tehotenstva douzivat.tak som ho prestala brať v 7 TT.

cikitka123
3. máj 2017

Oki. Dakujem za radu👍💗

bibianka15
19. jún 2017

@martinam1812 mozem sa spytat jaka je cena

bibianka15
19. jún 2017

@martinam1812 prepac ja som si uz odteba kupila nosifol.

martinam1812
19. jún 2017
lubinaxyz
23. aug 2017

Ahojte, ma niektora na predaj?

macko1007
2. mar 2019

ahojte ,kedze je tu vela pozitivnych sprav chcela by som sa nieco spytat aj ked tento rok tu este nikto neprispel...pred rokom som koli Lsk cysty vysadila antiku ktoru som brala dva roky...po pol roku sa prisla nato ze u mna nedochadza k ovule(podla hormonalneho profilu) skusala som infolic ale nic...minuly mesiac cize nejak pol roka neskor mi bol zase robeny hormonalny profil kde vsetko vdaka bohu bolo ok..dokonca aj ovulu som mala tento mesiac (dr robila sono)...odporucila mi brat nosifol firte duo active prasky...mam ich brat 2xdenne alebo staci len raz?a takzie ich chcem dat muzovi ..aj jemu 2krat za den?(kedze fajci ,chcem nech aj on ma vitaminy)..davali ste aj vy vasim manzelom?ako ste davkovali?...popr ak by ste niektora mala na predaj dajte vediet..pekny den 🙂

luccckac
4. mar 2020

@macko1007 ahoj, nám sa akosi nedarilo otehotniet, brala som tiež inofolic, no nič a gynekológ mi odporúčil nosifol... a prišlo mi to ako zázrak, keď som v krátkej dobe otehotnela ☺️ brala som ich 2x denne, niekedy som prizabudla, tak len raz... a partnerovi som ich nedávala

ivanaa346
23. máj 2022

@zuzanagregorova Ahoj .Pomohol Vam ten nosifol ? Dakujem